Dominik Pajewski

09.12.2019 (14:07)

Czy to źle, że Mötley Crüe wracają na scenę? Joe Elliott z Def Lepard odpowiadaPo sukcesie filmu 'Brud', grupa Mötley Crüe znowu była na językach wszystkich. Widać, że po sukcesie filmu, zespół doszedł do wniosku, że warto powrócić i zagrać kilka koncertów po USA. Znamy już daty koncertów oraz zdanie kolegów z innych zespołów.

O zespole Mötley Crüe powiedziano już wiele i zawsze podkreślano, że grupa idzie własną drogą. Faktycznie, zespół co prawda nie gra od 2015 roku, jednak postanowił reaktywować się na trasę koncertową i to z wyjątkowymi gośćmi.

KAT ODWOŁAŁ KONCERTY, WSZYSTKO PRZEZ ZŁY STAN ZDROWIA ROMANA KOSTRZEWSKIEGO


Czy to źle, że Mötley Crüe wracają na scenę? Joe Elliott z Def Lepard odpowiada

Grupa zamierza zagrać małą trasę po USA i to w towarzystwie Def Lepard i Poison. Trzeba przyznać, że skład wygląda zacnie, a z pewnością tego typu koncerty, cieszyć się będą popularnością. W wywiadzie dla 'Rolling Stone' Joe Elliott z Def Lepard powiedział, co myśli o nagłej reaktywacji zespołu:

To nie rozwód, gdzie ktoś zdradza swoją żonę. To moim zdaniem byłoby złe. Jeśli prezydent albo rząd demokratycznego kraju mówi jedno, a potem robi drugie, jest to złe, bo wpływa to na życie wielu osób. Ale to jest tylko rock and roll. Wyluzujcie. Czterech gości miało się już dość, ale po pięciu latach przerwy znowu się polubili. Pogódźcie się z tym. Ja się cieszę ich szczęściem. To dobrze dla nich i dla nas wszystkich. Kontrakty są po to, by je łamać. W sporcie łamie się je cały czas. Dlaczego nie można tego robić w muzyce?

Mötley Crüe wystartują z koncertami w czerwcu.
 

MUSICAL O JACKSONIE SUGERUJE, ŻE TO SREBRNA RĘKAWICZKA ODPOWIADAŁA ZA MOLESTOWANIE DZIECI

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pol'and'Rock Festival 2020 - ZESPOŁY, DATA, MIEJSCE

  2020-01-27
  Pol'and'Rock Festival 2020 - termin, zespoły, ogłoszenia. Sprawdźcie, wszystkie informacje o Pol'and'Rock Festival 2020 roku na EskaROCK.pl. Bez tego festiwalu nie byłoby rockowej mapy Polski, to właśnie impreza Jurka Owsiaka jest stałym punktem koncertowym w naszym kraju. Poznajcie szczegóły kolejnej edycji festiwalu.
 • Gala Bestsellery Empiku 2019 w niepowtarzalnej i gwiazdorskiej oprawie muzycznej

  2020-01-27
  Premierowe wykonania i niezwykłe kolaboracje – Bestsellery Empiku 2019 to nie tylko gala rozdania nagród kulturalnych, ale też wyjątkowe muzyczne show. Już 4 lutego poznamy nazwiska najpopularniejszych twórców i obiecujących artystów, którzy w 2019 roku oczarowali odbiorców i ekspertów. W oprawie muzycznej wydarzenia, w aranżacjach Miuosha pojawią się m.in. Krzysztof Zalewski i Ania Dąbrowska we wspólnym utworze, Viki Gabor w duecie z Kayah, Ten Typ Mes z Hanią Rani czy Beata Kozidrak z Natalią Nykiel. Usłyszymy także premierowe wykonania Rojka, Mrozu oraz duetu KARAŚ/ROGUCKI. Empik odkryje też przed polską publicznością świetnie zapowiadający się irlandzki zespół Inhaler, którego wokalistą jest Elijah Hewson, syn Bono.
 • Jak powstała nowa płyta Ozzy'ego? Duff McKagan zdradzil kulisy

  2020-01-27
  Nowa płyta Ozzy'ego Osbourne'a jest bardzo wyczekiwana przez fanów, którzy czekają już 10 lat na nowy krążek. Fuff McKagan, który brał udział w procesie nagrywania, zdradził jak wyglądało rejestrowanie krążka.
 • Ariana Grande jest niesamowita! Muzyk Slipknota docenił popową wokalistę

  2020-01-27
  Można pomyśleć, że stylistyka Ariany Grande i Slipknota nijak się do siebie ma. Jak się okazuje, Jim Root jest bardzo ceni wokalistkę i jest nią dosłownie oczarowany.
 • #DollyPartonChallenge - o co chodzi w internetowym wyzwaniu?

  2020-01-27
  Wyzwania w internecie pojawią się bardzo często i raczej nie jest zaskakujące, że sieć opanował nowy challenge. O co chodzi w #DollyPartonChallenge?
 • Quentin Tarantino idzie na wojnę ze Star Wars i Marvelem?

  2020-01-27
  Quentin Tarantino nie musi nikomu niczego udowadniać, tym bardziej, że każdy z jego filmów jest od startu nazywany hitem. Jak się okazuje, słynny reżyser ma problem z blockbusterami.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz