Dominik Pajewski

31.03.2020 (12:57)

Czy Lamb Of God zajmie miejsce Slayera? Randy Blythe odpowiadaPo tym, gdy Slayer udał się na muzyczną emeryturę, wiele osób zastanawia się, kto mógłby zastąpić legendarną grupę? Mówi się często o zespole Lamb Of God, co o tym myślą muzycy zespołu?

Gdy Slayer przeszedł na muzyczną emeryturę, wiele osób zastanawiało się, czy możliwe jest to, by ktoś ich zastąpił. Wiele osób mówiło, że idealnym kandydatem byłby zespół Lamb Of God, jednak co na to muzycy formacji?

NA OKŁADCE KSIĄŻKI NICKA CAVE'A, ZNAJDZIE SIĘ OBRAZ POLSKIEJ ARTYSTKI


Czy Lamb Of God zajmie miejsce Slayera? Randy Blythe odpowiada

W wywiadzie dla Metal Injection, Randy odpowiedział wprost:

Ludzie mówili: „Przekazują wam pałeczkę. Przekazują wam koronę”. Nie przejmuję się tym, bo nikt nie zajmie miejsca Slayera. Slayer był jeden. Pomogli stworzyć ten nurt, w którym my też działamy. Byli naszymi przodkami, tak jak Black Sabbath, jak Elvis Presley, jak Robert Johnson. Ale nie zająłem miejsca Roberta Johnsona i nie zajmę miejsca Slayera.

Nie wykluczone, że Slayer powróci w jakiejś formie, ponieważ muzycy zespołu połączyli siły z Philem Anselmo, by tworzyć nowy projekt.
 


INFLUENCER ZARAZIŁ SIĘ KORONAWIRUSEM, BO BRAŁ UDZIAŁ W GŁUPIM WYZWANIU

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-29
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Koncerty w czasie pandemii: trwają prace nad kombinezonem jak z Cyberpunka 2077

  2020-05-29
  W czasie pandemii koronawirusa, duże koncerty są praktycznie niemożliwe do zrealizowania. Pojawiają się jednak mniejsze wydarzenia w Europie i w odpowiedzi na to, planowane jest stworzenie specjalnego kombinezonu, który miałby ułatwić przebywanie na koncertach ulubionych artystów.
 • #DźwigamKulturę - wsparcie osób technicznych pracujących przy produkcji koncertów

  2020-05-29
  #DźwigamKulturę to zbiórka dla ważnych, ale często niedocenianych i niewidocznych ludzi podczas koncertów, którzy zostali w tym momencie bez możliwości wykonywania swojego zawodu. Więcej szczegółów na EskaROCK.pl.
 • Chcieli zostać Spider-Manami i dali się ukąsić czarnej wdowie!

  2020-05-29
  Fani Spider-Mana są praktycznie na całym świecie i jak widać, niektórzy za bardzo biorą do siebie to, co pokazywany było w komiksach. Trzech chłopców, bardzo chciało być jak człowiek pająk, dlatego dali ukąsić czarnej wdowie, myśląc, że dzięki temu zyskają supermoce.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz