Dominik Pajewski

07.07.2020 (15:02)

Czas kwarantanny był dla Slasha bardzo pozytywny. Gitarzysta stworzył numery na nowe Guns N' RosesCzas pandemii koronawirusa, zatrzymał wiele osób i wiele firm oraz artystów. Okazuje się, że czas przymusowej kwarantanny, był dla Guns N' Roses bardzo pozytywny. Jak twierdzi Slash, powstało kilka nowych rzeczy.

Pandemia koronawirusa to dziwny czas dla wszystkich, zwłaszcza, że przez wirusa wiele rzeczy dosłownie się zatrzymało. Tak jest również z branżą rozrywkową i koncertami, które albo zostały odwołane albo przełożone na inne daty. Okazuje się, że przestój może być dobry dla niektórych, czego żywym przykładem może być Slash. Artysta twierdzi, że przymusowa kwarantanna była dobrym czasem na pisanie nowych rzeczy dla Guns N' Roses.

ATLETA POKAZAŁ, JAK JEGO CIAŁO ZMIENIŁO SIĘ PO PRZEJŚCIU KORONAWIRUSA


Nowa płyta Guns N' Roses powstaje szybciej przez koronawirusa?

Slash był gościem portalu Sweetwater, gdzie nie mogło oczywiście zabraknąć pytań o nową płytę Guns N' Roses. Dokładniej, zapytano Slasha o to, czy przymusowa kwarantanna pomogła w pisaniu nowego materiału GNR? Gitarzysta powiedział wprost:
 
Przyznam, że przez większość czasu byłem domatorem. Czasem odwiedziłem przydomowe studio nagraniowe i wrzuciłem kilka swoich własnych rzeczy. Jammowałem także z Duffem i Axlem, w ten sposób udało nam się trochę wspólnie popracować.

GWIAZDA MMA, DEADPOOLA I THE MANDALORIAN DOSTAŁA BANA NA INSTAGRAMIE. POSZŁO O NAGIE ZDJĘCIA

Czy to oznacza, że album Guns N' Roses trafi wkrótce do sprzedaży? Tego nie wiadomo, jednak pewnym jest, że zespół pracuje intensywnie nad nowościami.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Metallica wraca do grania! Gdzie będzie można zobaczyć zespół?

  2020-08-11
  Niedawno Metallica podzieliła się nagranie, na którym widać, jak przebiega próba. Okazuje się, że próby to nie tylko chęć działania nad nowym materiałem, to także przygotowania do koncertu. Kiedy i gdzie będzie można zobaczyć zespół na żywo?
 • Zespół Hungarica jednak nie wystąpi na koncercie z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej. Jest oświadczenie Dyrektora CSW i odpowiedź zespołu

  2020-08-11
  Koncert z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej, wywołuje od samego początku wiele emocji. Po zrezygnowaniu z udziału w koncercie zespołów: Luxtorpeda, Maleo Reggae Rockers i rapera Kękę, dyrektor CSW ogłosił, że zespół Hungarica nie wystąpi podczas wydarzenia.
 • NOWA interpretacja w ramach LECH MUSIC: FESTIWALE INACZEJ. KAMP! MIERZY SIĘ Z klasykiem MOLESTY

  2020-08-10
  Jeden z najważniejszych polskich zespołów muzyki elektronicznej, który szturmem dostał się na największe sceny w Polsce, po raz kolejny zaskakuje swoich słuchaczy. Kamp! prezentuje własną interpretację singla Molesty Ewenement, przygotowaną w ramach Lech Music: Festiwale Inaczej. Klasyk „Wiedziałem, że tak będzie” w nowej wersji to utwór usłany elektronicznym brzmieniem, który już przy pierwszym odsłuchu przenosi nas wprost pod festiwalową scenę.
 • OFF Festival Katowice 2021 - Mac DeMarco, Alyona Alyona i inni – jest na co czekać

  2020-08-10
  Mac DeMarco, Alyona Alyona, DIIV, Quinn Christopherson i DJ Python dołączają do składu, czyli na OFFie w przyszłym roku dużo będzie słońca, trochę osobistych wyznań, ale iodrobina mroku. Na pewno: 100% dobrej muzyki.
 • Robin’s Wish - film dokumentalny pokaże ostatnie dni życia Robina Williamsa

  2020-08-10
  Śmierć Robina Williamsa była dla wszystkich ogromnym szokiem i do dzisiaj trudno zrozumieć całą sytuację. Powstanie specjalny film dokumentalny, który pokaże ostatnie dni życia aktora.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz