Dominik Pajewski

23.03.2020 (11:59)

Cover ,,Imagine'', którzy nagrali aktorzy, spotkał się z falą krytyki. O co chodzi?Gdy w sieci pojawił się cover ,,Imagine'', zaśpiewany przez aktorów i celebrytów, momentalnie stał się on hitem. Pojawiły się jednak głosy krytyki, które zwracają uwagę na pewien problem.

Jakiś czas temu, w sieci pojawił się cover kultowej piosenki Johna Lennona, którą wykonali aktorzy i celebryci. Akcję zainicjowała aktorka Gal Gadot, którą większą osób z pewnością kojarzy z roli Wonder Woman. Nagranie szybko stało się hitem, jednak pojawiły się głosy krytykujące całą akcję. O co chodzi?

MAPA KORONAWIRUSA W POLSCE. DZIĘKI TEMU, MOŻNA ŚLEDZIĆ ROZPRZESTRZENIANIE SIĘ WIRUSA PO KRAJUCover ,,Imagine'', którzy nagrali aktorzy, spotkał się z falą krytyki. O co chodzi?

O ile samo nagranie coveru było miłym gestem, a wideo szybko rozniosło się po sieci, to reakcja na nie jest dosyć skrajna. Dziennikarze amerykańskich mediów zaznaczają, że bardziej przydałoby się wsparcie finansowe dla walczących z koronawirusem, niż piosenka.
 
Sophia Benoit z GQ napisała dosyć dosadnie:

Wszyscy obecni w tym wideo mają jakieś 527 milionów dolarów! Dzieląc to przez dwa, by mieć bardziej ostrożny wynik, to nadal 263,5 mln dolarów, a oni kręcą sobie filmik. Wybucham śmiechem, a celebryci śmieją nam się w twarz.

Wspomniani celebryci nie ustosunkowali się do słów dziennikarzy, jednak nie można zapomnieć, że z całego świata przychodzi pomoc finansowa na walkę z koronawirusem.


BASISTA SOAD BAGATELIZUJE KORONAWIRUSA: TO TYLKO PRZEZIĘBIENIE

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-28
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Travis Barker i Post Malone, po zagraniu numerów Nirvany, myślą o rockowym projekcie

  2020-05-28
  Po występie Post Malone'a z Travisem Barkerem, gdzie panowie zagrali dosyć obszerny set złożony z piosenek Nirvany, fani napisali, że chcą więcej takiej muzyki od duetu. Widać, że artyści czytają komentarze, bo ogłoszono, że w planach jest rockowy projekt.
 • Krzysztof Jaryczewski ponownie trafił do szpitala! Co stało się z artystą?

  2020-05-28
  Krzysztof Jaryczewski ponownie trafił do szpitala! Co dolega współzałożycielowi Oddziału Zamkniętego? Jaki jest stan Krzysztofa Jaryczewskiego?
 • Koncerty rockowe 2021 - DATY i MIEJSCA wydarzeń w Polsce

  2020-05-28
  W 2020 roku, miało odbyć się bardzo dużo koncertów, jednak z powodu pandemii koronawirusa, wiele wydarzeń zostało przełożonych na 2021 rok. Oto lista koncertów w Polsce, które zostały potwierdzone.
 • Korn w Polsce 2021 - koncert odbędzie się zamiast występu na Impact Festival 2020

  2020-05-28
  W 2020 roku, w Warszawie miał odbyć się Impact Festival 2020, podczas którego gwiazdą miał być Korn. Z powodu pandemii, festiwal został odwołany, jednak zespół przyjedzie do Polski w 2021 roku, by zagrać osobny koncert.
 • Kasia Lins - Moja wina. Nowy singiel w sieci, a premiera albumu już w piątek!

  2020-05-27
  „Moja wina” to trzeci singiel, który jest zapowiedzią nowego albumu Kasi Lins o takim samym tytule. „Moja wina” to psychodeliczna opowieść o własnych niepokojach. Autorefleksja bez morału.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz