Dominik Pajewski

30.03.2020 (10:52)

Coronavirus Rhapsody - oto przeróbka piosenki, która nadaje sie na ciężkie czasy [AUDIO]Pandemia koronawirusa zatrzymała wszystkich w domach, jednocześnie budząc w wielu osobach dużo kreatywności. W tym ciężkim czasie, powstało ,,Coronavirus Rhapsody'', które jest prawdopodobnie najlepszą przeróbką na ciężkie czasy.

Pandemia koronawirusa jest czasem, kiedy większość z nas, jest zmuszona do siedzenia w domu i dzięki temu rośnie kreatywność. Widać to po małych koncertach na balkonach, utworach nagrywanych na odległość, a nawet maratonach przebiegniętych na balkonach. Na ten trudny czas, powstał również pewnego rodzaju hymn, który jest przeróbką słynnego numeru grupy Queen.

BRIAN MAY UCZY JAK GRAĆ SOLÓWKĘ DO ,,BOHEMIAN RHAPSODY''. TO IDEALNY SPOSÓB, BY SIĘ NIE NUDZIĆ W DOMU


Coronavirus Rhapsody - oto przeróbka piosenki, która nadaje sie na ciężkie czasy [AUDIO]

Komik Dan Jay Bein, opublikował jakiś czas temu na swoim Twitterze, przerobiony tekst utworu ,,Bohemian Rhapsody''. Temat podchwycili inni i tak powstała wersja audio, która nazywa się ,,Coronavirus Rhapsody''.Internauci już ogłosili, że jest to hit na ciężkie czasy, jednak warto poczekać jeszcze chwilę, ponieważ kreatywność dopiero się w ludziach odzywa. Pewnie wkrótce powstanie więcej przeróbek.

TILL LINDEMANN MA KORONAWIRUSA? ZESPÓŁ RAMMSTEIN ODNIÓSŁ SIĘ DO DONIESIEŃ MEDIALNYCH

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-29
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Koncerty w czasie pandemii: trwają prace nad kombinezonem jak z Cyberpunka 2077

  2020-05-29
  W czasie pandemii koronawirusa, duże koncerty są praktycznie niemożliwe do zrealizowania. Pojawiają się jednak mniejsze wydarzenia w Europie i w odpowiedzi na to, planowane jest stworzenie specjalnego kombinezonu, który miałby ułatwić przebywanie na koncertach ulubionych artystów.
 • #DźwigamKulturę - wsparcie osób technicznych pracujących przy produkcji koncertów

  2020-05-29
  #DźwigamKulturę to zbiórka dla ważnych, ale często niedocenianych i niewidocznych ludzi podczas koncertów, którzy zostali w tym momencie bez możliwości wykonywania swojego zawodu. Więcej szczegółów na EskaROCK.pl.
 • Chcieli zostać Spider-Manami i dali się ukąsić czarnej wdowie!

  2020-05-29
  Fani Spider-Mana są praktycznie na całym świecie i jak widać, niektórzy za bardzo biorą do siebie to, co pokazywany było w komiksach. Trzech chłopców, bardzo chciało być jak człowiek pająk, dlatego dali ukąsić czarnej wdowie, myśląc, że dzięki temu zyskają supermoce.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz