Dominik Pajewski

17.09.2020 (15:34)

Córka basisty Scorpions pojawiła się w Top Model!W programie Top Model potrafią zdarzyć się rzeczy niespodziewane i z pewnością jedną z nich było pojawienie się na wybiegu córki basisty zespołu Scorpions!

Program Top Model powrócił po pewnym czasie na antenę TVN i chyba mało kto się spodziewał, że w tej edycji pojawi się pewien akcent rockowy. Jest nim obecność córki Pawła Mąciwody, czyli basisty grupy Scorpions!

JAMES HETFIELD ZMAGA SIĘ Z ALKOHOLIZMEM, A METALLICA SPRZEDAJE WHISKEY. KIRK HAMMETT TŁUMACZY, CZEMU NIE MA Z TYM PROBLEMU


Córka basisty Scorpions pojawiła się w Top Model! Jak sobie poradziła?

23-letnia Maria Stańczyk-Mąciwoda zrobiła wrażenie na jury, jednak nie udało jej się przejść dalej. Zachwycona za to była Joanna Krupa, która jest fanką zespołu Scorpions i poprosiła, by tata Marii pojawił się przed jury. Dzięki temu wiemy, że nowy album Scorpions jest w drodze. Z pewnością o Marii jeszcze usłyszymy, bo stawia ona coraz odważniejsze kroki w świecie muzycznym. Nie ma co się martwić, na Top Model świat się nie kończy.


ROB HALFORD CHCIAŁ PODERWAĆ WOKALISTĘ IRON MAIDEN. CO DZIAŁO SIĘ NA WSPÓLNEJ TRASIE ZESPOŁÓW?

 
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Brian Johnson powiedział, co mu się nie podoba w AC/DC

  2020-10-22
  W AC/DC jest raczej pełen spokój i zrozumienia, a wszelkie możliwe niesnaski zniknęły. Jest jednak pewna rzeczy, która mocno wkurza Briana Johnsona.
 • Co tam w środku gra? Happysad - Live Pol'and'Rock Festival 2019 (UNBOXING)

  2020-10-22
  Zespół Happysad, to już absolutna klasyka na polskiej scenie rockowej. Grupa grała wielokrotnie na Pol'and'Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock), jednak tak mocnego i efektownego koncertu nie było dawno. W cyklu 'Co tam w środku gra', pokażemy wam, jak wydane zostało koncertowe wydawnictwo zespołu, zarejestrowane na Pol'and'Rock 2019.
 • Oto mistrzowie tłumaczenia tytułów. Nie sądziliście, że tak można przetłumaczyć 'Snake Dick'

  2020-10-22
  Jeżeli myśleliście, że kompletnie nietrafione tłumaczenie to 'Wirujący seks', to musimy was uświadomić, że jest jeszcze gorzej. Kogoś mocno poniosła fantazja, gdy wziął się za przetłumaczenie tytułu filmu 'Snake Dick'.
 • Muzycy Anthrax, Mastodon i Korn nagrali cover Faith No More, by wesprzeć ekipy techniczne

  2020-10-22
  Pandemia koronawirusa dotyka mocno branżę eventową, która ma coraz ciężej. Pewne jest to, że nie będzie łatwo się podnieść, dlatego z pomocą przychodzą muzycy, którzy robią różne akcje charytatywne.
 • Czy w filmie o Robercie Brylewskim pojawi się Arek Jakubik? Aktor odpowiedział

  2020-10-22
  Mało jest postaci w świecie polskiej muzyki rockowej, które tak bardzo zasługują na film fabularny. Arkadiusz Jakubik postanowił wziąć na siebie projekt filmu o Robercie Brylewskim i pojawia się pytanie, czy słynny aktor pojawi się w produkcji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz