Dominik Pajewski

04.12.2018 (13:55)

Corey Taylor pojechał wokalistę Maroon 5! Będzie wojna?Corey Taylor znany jest z tego, że jeśli coś mu się nie podoba, to wtedy jest szczery aż do bólu. Tak było tym razem, gdy Adam Levine z Maroon 5 skomentował kondycję muzyki rockowej.

Corey Taylor jest znany z tego, że jeśli coś mu się nie podoba lub ktoś wejdzie z nim w konflikt to nie ma przebacz. Wokalista Slipknota i Stone Sour potrafi być bezwzględny w swoich odpowiedziach, jednak szczerość do bólu jest jego znakiem rozpoznawczym nie tylko w muzyce.

O czym jest piosenka 'Małomiasteczkowy'? Dawid Podsiadło wyjaśnia

 
 
 
W wywiadzie dla Variety, Adam Levine wypowiedział się na temat kondycji muzyki rockowej:
 
Nie ma rockowej muzyki, nie wiem gdzie jest. Jeśli gdzieś istnieje, to nikt mnie nie zaprosił na imprezkę. Innowacyjne i niesamowite rzeczy, które dzieją się w muzyce, są sprawką hip-hopu, który jest lepszy niż inne gatunki.

Niestety, te słowa dotarły do fanów Coreya, którzy przekazali to swojemu idolowi. Nie trzeba było długo czekać na reakcję Taylora:

To, że twierdzisz, że 'ruszasz się jak Jagger' nie znaczy, że jesteś na poziomie Jaggera. Powiedzcie temu kretynowi, żeby wracał do pie*dolonego 'The Voice'!


Chyba nikt nie spodziewał się innej reakcji ze strony Coreya.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - sezon 2 - czy będą Polacy w obsadzie?

  2020-02-26
  Wiedźmin w wersji Netflixa stał się prawdziwym hitem, który został całkiem ciepło przyjęty przez fanów. Pewnym było, że serial doczeka się kontynuacji, jednak wiele osób zastanawia się, czy zobaczymy tam aktorów z Polski?
 • Pokłócił się z żoną i strzelił do niej z... kuszy! Tragiczny finał awantury

  2020-02-26
  Kłótnie małżeńskie potrafią być bardzo ostre, a czasami cała zastawa stołowa zostaje potłuczona, zanim dojdzie się do porozumienia. Tym razem nie poszły jednak talerze w ruch, a kusza, która została użyta przeciwko małżonce.
 • Dlaczego SOAD nie mogą dojść do porozumienia? John Dolmayan tłumaczy

  2020-02-26
  Nowa płyta System Of A Down jest marzeniem wielu fanów, jednak zespół cały czas odkłada nowy krążek na później. John Dolmayan postanowił ujawnić, co jest przyczyną całej sytuacji.
 • Ozzy Osbourne zamiast wrócić na scenę, nagra nowy album już za miesiąc?

  2020-02-26
  Ozzy Osbourne cały czas musi wstrzymać się z powrotem na scenę, co z pewnością jest bardzo frustrujące. Jak się okazuje, wokalista nie zamierza siedzieć bezczynnie i prawdopodobnie niedługo wejdzie do studia.
 • 'Dziwny jest ten świat' w wykonaniu 15-letniej finalistki 'The Voice Kids 3'. Wykonanie wzruszyło jurorów

  2020-02-25
  W programach typu talent show da się zauważyć wielu utalentowanych uczestników, jednak czasami pojawiają się prawdziwe perełki, które wzruszają do łez jurorów. Tak jest w przypadku 15-letniej Natalii, która zdobyła serca publiczności i jury.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz