Dominik Pajewski

02.09.2019 (09:53)

Coma zawiesza działalność. Szczegóły pożegnalnej trasy koncertowejZespół Coma ogłosił, że zawiesza działalność i z tej okazji wyruszy w specjalną trasę koncertową. Sprawdźcie, gdzie będzie można zobaczyć grupę, która w ramach trasy 'Game Over' pożegna się z fanami.

Zespół Coma ogłosił oficjalnie, że przyszedł czas na zawieszenie działalności. Grupa przekazała fanom wiadomość, że po 21 latach działania, udaje się na pewnego rodzaju urlop. Poznaliśmy także szczegóły specjalnej trasy koncertowej, która będzie swoistym pożegnaniem.

MAMA TOMA MORELLO BYŁA WYCHOWAWCZYNIĄ GITARZYSTY TOOLA. ARTYSTA WSPOMINA MŁODZIEŃCZE LATA


Coma - Game Over: szczegóły trasy koncertowej zespołu

Jak czytamy w krótkim oświadczeniu zespołu:

Drodzy
Po dwudziestu jeden latach wspólnego grania podjęliśmy decyzję o zawieszeniu działalności. Wszystkim którzy byli z nami dziękujemy za wspólny, doskonały czas. Zapraszamy na ostatnie koncerty zespołu - tej jesieni zagramy trasę "GAME OVER". Na do widzenia zostawiamy wam singiel pt.: "Pożegnanie z Bajką" z gościnnym udziałem naszego znakomitego kolegi Ralph Kaminski Utwór pochodzi z albumu "Sen o Siedmiu Szklankach".

SLIPKNOT W WERSJI NA WIOLONCZELE. TAK BRZMI WYJĄTKOWY COVER [WIDEO]

 
Tak prezentuje się rozpiska trasy koncertowej 'Game Over':
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - sezon 2 - czy będą Polacy w obsadzie?

  2020-02-26
  Wiedźmin w wersji Netflixa stał się prawdziwym hitem, który został całkiem ciepło przyjęty przez fanów. Pewnym było, że serial doczeka się kontynuacji, jednak wiele osób zastanawia się, czy zobaczymy tam aktorów z Polski?
 • Pokłócił się z żoną i strzelił do niej z... kuszy! Tragiczny finał awantury

  2020-02-26
  Kłótnie małżeńskie potrafią być bardzo ostre, a czasami cała zastawa stołowa zostaje potłuczona, zanim dojdzie się do porozumienia. Tym razem nie poszły jednak talerze w ruch, a kusza, która została użyta przeciwko małżonce.
 • Dlaczego SOAD nie mogą dojść do porozumienia? John Dolmayan tłumaczy

  2020-02-26
  Nowa płyta System Of A Down jest marzeniem wielu fanów, jednak zespół cały czas odkłada nowy krążek na później. John Dolmayan postanowił ujawnić, co jest przyczyną całej sytuacji.
 • Ozzy Osbourne zamiast wrócić na scenę, nagra nowy album już za miesiąc?

  2020-02-26
  Ozzy Osbourne cały czas musi wstrzymać się z powrotem na scenę, co z pewnością jest bardzo frustrujące. Jak się okazuje, wokalista nie zamierza siedzieć bezczynnie i prawdopodobnie niedługo wejdzie do studia.
 • 'Dziwny jest ten świat' w wykonaniu 15-letniej finalistki 'The Voice Kids 3'. Wykonanie wzruszyło jurorów

  2020-02-25
  W programach typu talent show da się zauważyć wielu utalentowanych uczestników, jednak czasami pojawiają się prawdziwe perełki, które wzruszają do łez jurorów. Tak jest w przypadku 15-letniej Natalii, która zdobyła serca publiczności i jury.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz