Alicja Wójcik

12.09.2019 (10:55)

Coma - Game Over Tour z dodatkowymi koncertami! Daty, miejsca, biletyWiadomość o zawieszeniu działalności przez zespół Coma była dla wielu osób z pewnością ciosem w serce. Tą smutną informacją muzycy podzielili się na swoim facebookowym fanpage'u 1 września, jednocześnie ogłaszając trasę koncertową, z której bilety rozchodzą się w błyskawicznym tempie.

Coma - dodatkowe koncerty na trasie Game Over Tour. Gdzie i kiedy będzie można zobaczyć ostatnie występy zespołu i jak zdobyć bilety? Ze względu na bardzo duże zainteresowanie muzycy postanowili nieco rozszerzyć pożegnalną trasę. Game Over Tour ma rozpocząć się w połowie listopada i potrwać aż do połowy grudnia.

COMA ZAWIESZA DZIAŁALNOŚĆ. SZCZEGÓŁY POŻEGNALNEJ TRASY KONCERTOWEJ

Coma - Game Over Tour. Bilety, data, miejsca dodatkowych koncertów

Początkowo pożegnalna trasa miała składać się z 9 koncertów. Bilety zaczęły się jednak bardzo szybko wyprzedawać, dlatego Coma dorzuciła aż 4 dodatkowe daty. Koncerty na nie również rozchodzą się szybko, dlatego warto się spieszyć. Poniżej lista koncertów, na które bilety można jeszcze zdobyć:

21.11 - Toruń, Jordanki,
22.11 - Wrocław, A2,
29.11 - Warszawa, Stodoła,
1.12 - Lublin, CSK
6.12 - Katowice, Miasto Ogrodów,
7.12 - Gdańsk, B90
15.12 - Poznań, Food Hall

Oprócz tego zespół zagra również:

16.11 - Kraków, Studio,
23.11 - Wrocław, A2,
28.11 - Warszawa, Stodoła,
5.12 - Katowice, Miasto Ogrodów,
13.12 - Łódź, Wytwórnia,
14.12 - Poznań, Food Hall 

Coma zawiesza działalność

Muzycy z zespołu postanowili zrobić sobie przerwę po 21 latach kariery. Zamieścili oświadczenie na fanpage'u Comy, nie uzasadniając swojej decyzji. Debiutancki album zespołu, Pierwsze wyjście z mroku, ukazał się w 2004 roku. Ostatni album, Sen o 7 szlakach, miał swoją premierę 15 marca 2019.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - ścieżka dźwiękowa z serialu Netflixa już dostępna! Co usłyszymy na soundtracku?

  2020-01-24
  Wiedźmin Netflixa był bez dwóch zdań jednym z najbardziej wyczekiwanych seriali 2019 roku, a po premierze, która miała miejsce w grudniu, okazał się także jednym z najchętniej oglądanych. Fani produkcji musieli jednak naczekać się trochę na pełną ścieżkę dźwiękową, która w serwisach streamingowych ukazała się 24 stycznia.
 • Dłuższy dzień: od kiedy jest dłuższy dzień a krótsza noc? Sprawdź, od kiedy i o ile dłuższy dzień w 2019!

  2020-01-23
  Od kiedy dłuższy dzień? Grudzień przynosi dłuższy dzień i krótszą noc. Sprawdź, od kiedy dnia przybywa, o ile w grudniu dni są dłuższe od najkrótszego dnia w roku? Zobacz i posłuchaj Beautiful Day.
 • Joker w szczerym zwiastunie. Tak Screen Junkies wyśmiali film [WIDEO]

  2020-01-23
  Joker to niekwestionowany sukces artystyczny i komercyjny, który jeszcze długo będzie komentowany i wspominany. Screen Junkies postanowili trochę pożartować z Jokera i pokazać mega szczery trailer.
 • 5- letni fan Slipknota, który naśladował perkusistę, sam świetnie gra na bębnach [WIDEO]

  2020-01-23
  Niedawno serca fanów Slipknota oraz samego zespołu, podbił 5-letni chłopiec, którzy na koncercie Slipknota naśladował ruchy bębniarza. Okazuje się, że 5-letni fan świetnie gra na bębnach!
 • Wiedźmin w Tesli? Elon Musk pyta użytkowników, czy chcieliby pograć w samochodzie w grę

  2020-01-23
  Elon Muska cały czas wymyśla nowe rzeczy, które mają urozmaicić jego produkty i pomysły. Tym razem ekscentryczny miliarder wpadł na pomysł, że w Tesli można by było pograć w Wiedzmina.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz