Dominik Pajewski

03.07.2020 (10:43)

Co Lemmy Kilmister myślał o AC/DC? Odkryto niepublikowany wywiad z artystąLemmy Kilmister był postacią, która tworzyła taką muzykę, jaka odzwierciedlała jego życie. Po latach, odnaleziono jeden z ostatnich wywiadów z frontmanem Motörhead, w którym mówi o AC/DC.

Lemmy Kilmister był wyjątkową postacią, która była w 100% autentyczna w tym co robi. Lemmy jak żył, tak grał i takie pisał piosenki, co też ugruntowało jego pozycję w świecie muzyki rockowej. Po latach od śmierci artysty, odnaleziono niepublikowany wywiad, w którym frontman Motörhead wypowiada się na temat AC/DC.

ARTUR ROJEK NAGRAŁ NUMER Z TACO HEMINGWAYEM! POSŁUCHAJCIE WSPÓLNEJ PIOSENKI ARTYSTÓWLemmy szczerze wypowiedział się o AC/DC. Co artysta myślał o legendarnej grupie?

Twórcy podcastu ''AC/DC Beyond The Thunder'' odnaleźli niepublikowany wcześniej wywiad z Lemmym. Artysta mówił, jak próbował poderwać dziewczynę, wchodząc z nią na backstage AC/DC. W wywiadzie Lemmy powiedział, co sądzi o AC/DC:
 
AC/DC są zespołem rockandrollowym. Tak, jak my. Nie gramy metalu i AC/DC też nie gra metalu. Jesteśmy ulepieni z tej samej gliny, tyle że AC/DC stał się zjawiskiem na skalę międzynarodową.

Można powiedzieć, że to jeden z ostatnich wywiadów Lemmy'ego w historii.

MĘSKIE GRANIE 2020 - SINGIEL: TEKST PIOSENKI ''ŚWIT''

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawski Vüjekväsyl przedstawił czwarty album

  2020-08-05
  Ukazała się czwarta płyta w dyskografii warszawskiej grupy Vüjekväsyl na czele której stoi Tomasz Wasyłyszyn znany jako lider powstałej w 1987 roku nowofalowej Cytadeli.
 • Netflix udostępnia zwiastun i plakat serialu Ratched z Sarah Paulson w roli głównej

  2020-08-05
  Historia twórcy American Horror Story o początkach jednej z najbardziej kultowych postaci światowego kina — siostry Ratched.
 • POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZY

  2020-08-05
  Polski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.
 • Polscy kandydaci do Oscara - kto ma szansę zawalczyć o statuetkę?

  2020-08-05
  Gala Oscarów budzi co roku dużo emocji i również w Polsce pobudza wyobraźnie wielu osób. Poznaliśmy kandydatów z naszego kraju, którzy będą starać się o zdobycie Oscara.
 • Guns N' Roses przekładają trasę koncertową i jak się okazuje, nie wrócą do Warszawy!

  2020-08-05
  Guns N' Roses mieli zagrać w Polsce w 2020 roku, jednak z powodu pandemii koronawirusa, cała trasa została przełożona. Okazuje się, że mimo przełożenia koncertów, nie zobaczymy zespołu w naszym kraju.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz