Dominik Pajewski

17.01.2020 (10:41)

Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singielPo odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.

Śmierć Chestera Benningtona byłą szokiem dla wszystkich fanów, świata muzycznego i przyjaciół z zespołu Linkin Park. Po śmierci wokalisty jego macierzysty zespół pozostał w zawieszeniu i do teraz nie wiadomo co dalej z grupą. W archiwach pozostaje jednak trochę niepublikowanego materiału i to z pierwszego zespołu wokalisty.

ZENEK KUPATASA W WYWIADZIE DLA ESKAROCK.PL: RÓB TO, CO KOCHASZ, NIE DAJ SIĘ ROZPIEŚCIĆ I ZMANIEROWAĆ


Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

Postgrunge'owy zespół Grey Daze został założony w 1993 roku. 5 lata później Chester opuścił kapelę, jednak w 2019 roku ujawniono, że przed śmiercią w 2017 roku, wokalista nagrał stare numery zespołu na nowo.

 

Singiel 'What’s In The Eye' jest pierwszym numerem, który zapowiada cały krążek Grey Daze. Wiadomo tylko, że album ma zostać wydany w 2020 roku.
 

SLIPKNOT UDOSTĘPNIŁ OBRZYDLIWY FILM KRÓTKOMETRAŻOWY [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pull The Wire - premiera teledysku “Upadek”

  2020-02-14
  Pull The Wire przedstawia najnowszy teledysk do utworu „Upadek”, otwierającego ich najnowszą EPkę „Sztuka przemijania”. Jest to drugi klip promujący tę płytę.
 • Top 5 najbardziej porąbanych gier na świecie

  2020-02-14
  Tym razem SuperNerd, czyli Damian "Wilku" Wilczyński zaprezentuje Wam 5 najbardziej porąbanych gier na świecie.
 • Kinga Rusin - najlepsze memy nawiązujące do imprezy w Hollywood

  2020-02-14
  Zdjęcie Kingi Rusin obiegło całą Polskę i kawałek świata, a co za tym idzie, stało się ogromnym memem. Zebraliśmy w jednym miejscu najlepsze memy, które zabawnie opisują całą sytuację.
 • Ozzy opowiedział, że zmaga się z chorobą Parkinsona od wielu lat

  2020-02-14
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku, jednak jak sam twierdzi, zmaga się z nią
 • Mieszkaniec Sosnowca trafi do więzienia za zawartość lodówki

  2020-02-14
  Sosnowiec jest miejscem wyjątkowym, które nie tylko słynie z memów, ale również z rzeczy totalnie dziwnych i nieprawdopodobnych. No bo jak nazwać sytuację, gdy gość zostaje zatrzymany przez policję, przez zawartość lodówki. Warto jednak zaznaczyć, że nie byle jaką zawartość lodówki.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz