Dominik Pajewski

04.06.2020 (16:19)

Chester Bennington śpiewający Nirvanę za młodu. Wzruszające nagranie podbija siećOd śmierci Chestera Benningtona mija 3 lata, jednak fani nadal nie mogą pogodzić się z tym, że artysty nie ma już wśród nas. W sieci pojawiło się specjalne nagranie, gdzie można usłyszeć młodego wokalistę, który wykonuje numer Nirvany.

Śmierć Chestera Benningtona była ogromnym szokiem dla całego świata muzycznego oraz fanów. Artysta popełnił samobójstwo w 2017 roku, pozostawiając zespół Linkin Park i wiele innych rozpoczętych spraw. Co jakiś czas, w sieci pojawiają się archiwalne nagrania artysty oraz różnego rodzaju demówki. Tym razem, do sieci trafiło nagranie młodego Benningtona, który wykonuje utwór Nirvany.

EDYTA BARTOSIEWICZ WKURZYŁA SIĘ NA RAPERÓW ZA ZSAMPLOWANIE JEJ WOKALU. CO DALEJ Z UTWOREM?

 

Młody Bennington śpiewający numer Nirvany. Nagranie podbija sieć

Za młodu, Chester Bennington udział się w zespole Grey Daze, w którym na gitarze grał Sean Dowell. W sieci pojawiło się nagranie, gdzie można zobaczyć młodych artystów, którzy wykonują piosenkę ''Polly'' z repertuaru Nirvany. Posłuchajcie, jak wtedy wypadł Chester Bennington na żywo:


Warto obserwować zespół Grey Daze, ponieważ zespół planuje wydanie starych numerów z Chesterem, które zostały odświeżone jeszcze przed śmiercią wokalisty.

10-LATKA ZAGRAŁA COVER RAGE AGAINST THE MACHINE W RAMACH PROTESTU [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Łydka Grubasa z wyjątkowym teledyskiem. Zespół wjeżdża z numerem ''Walec''

  2020-07-10
  W styczniu tego roku ukazała się „Socjalibacja", najnowsza płyta zespołu Łydka Grubasa. Sytuacja związana z pandemią wywróciła do góry nogami plany promocyjne związane z albumem, jednak zespół nie złożył broni. Oprócz licznych koncertów online i utworów specjalnych, które zaprezentował fanom w czasie lockdownu, postanowił wrócić do promocji wydanego materiału. Na oficjalnym kanale YouTube zespołu właśnie ukazał się teledysk do utworu „Walec".
 • Black Metal o noszeniu maseczki. Ojciec z córką nagrali specjalną piosenkę, by edukować ludzi

  2020-07-10
  Pandemia koronawirusa wprowadziła nowe rzeczy i zwyczaje, do których musimy się dostosować. Jednym z nich jest zakrywanie ust i nosa w przestrzeni publicznej, co ma zapobiec ewentualnym zakażeniom wirusem. Nie wszyscy jednak pamiętają o maseczkach. W celu przypomnienia, ojciec z córką nagrali black metalowy numer, który przypomina o zasłanianiu ust i nosa.  
 • Taco Hemingway lepszy od The Rolling Stones. Raper pokonał legendarny zespół na Youtube

  2020-07-10
  Mimo trudnej sytuacji na świecie, rynek muzyczny stara się iść swoim torem, na tyle ile to możliwe. W czwartek (9.07) dostaliśmy nowy numer The Rolling Stones, w piątek (10.07) świeży numer Taco Hemingwaya.  
 • Rambo wróci na ekrany? Sylvester Stallone wywołał ogromne zainteresowanie postem

  2020-07-10
  Seria Rambo, tak samo jako Rocky, jest prawdziwą wizytówką w karierze Sylvestra Stallone'a. Okazuje się, że słynny weteran może powrócić na ekrany!
 • Metallica zagrana na ukulele. Tak brzmi wyjątkowy cover 'Motorbreath'

  2020-07-10
  Metallica jest jednym z najczęściej coverowanych zespołów na świecie, jednak zawsze cieszą te przeróbki, które są nietypowe. Tak jest z Metalliką w wersji ukulele, która budzi ogromne zainteresowanie.
 • Twórcy Avengers: Endgame, chcą stworzył właśne Gwiezdne Wojny! Jaki mają pomysł?

  2020-07-10
  Avengers: Endgame okazało się prawdziwym hitem, który w piękny sposób zamknął pierwszy etap, budowanego 10 lat uniwersum. Okazuje się, że jest szansa na to, żeby twórcy finałowego filmu sagi Marvela, stworzyli także nowe Gwiezdne Wojny.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz