Dominik Pajewski

19.03.2018 (14:57)

Ceti w Warszawie: BILETY, DATA, MIEJSCEKlub Potok zaprasza na wyjątkowy koncert zespołu CETI i Grzegorza Kupczyka. Trasa Snake Cavalry Tour 2018 jest kontynuacją ubiegłorocznej trasy, promującej najnowszy album zespołu „Snakes of Eden”.

Wiosenna trasa jest o tyle wyjątkowa, że Grzegorz Kupczyk i CETI włączyli w swój wiosenny repertuar kultowe utwory lat 80-tych. Obok słynnych "Dorosłych dzieci" usłyszymy utwory z płyty "Kawaleria szatana". To trzeba usłyszec i zobaczyc...
Najnowszy album „Snakes of Eden” to pod względem muzycznym w dużej mierze kontynuacja albumu „Brutus Syndrome” (MMP 2014) z twardymi mocnymi gitarami, agresywną sekcją rytmiczną i chwytliwymi melodiami. Materiał znajdujący się na płycie składa hołd klimatowi lat 80 tych łącząc ich znakomite osiągnięcia z bardzo nowoczesnym spojrzeniem na idea Hardrocka dziś. Na płycie usłyszeć można również swoisty przegląd wszystkich płyt CETI z ich już ponad 27 letniej działalności, ujawniający dorobek twórczy tej uznanej i oryginalnej w każdym calu formacji.
 
Za kompozycje odpowiadają Tomasz Targosz (basista grupy) oraz Grzegorz Kupczyk (wokalista). Teksty są wyłącznym dziełem Tomasza Targosza. Autorem okładki jest grafik Piotr Szafraniec pracujący z zespołem również przy poprzednim albumie. Idea okładki tak jak zawarte na albumie utwory nawiązują do filozofii ludzkiej egzystencji nie wyłącznie w kontekście religijnym czy biblijnym, jak by na wskazywała okładka, ale ogólnie i szerzej ujętej kondycji współczesnego człowieka, która podjęta została na płycie „Brutus Syndrome” .

To filozofia życia, ale przede wszystkim jego radości i smutki a nade wszystko to prawdziwy Rock And Roll.
 
jako supporty wystąpią:
 
Lux Perpetua - Power Heavy Metal, PL
Objawienie rodzimej sceny power metalowej, zespół którego koncert w Warszawie jest częścią ich europejskiej trasy "The Course of the Iron King", promującej ostatni album grupy, wydany nakładem włoskiej wytwórni Underground Symphony. "Kurs Żelaznego Króla" odwiedzi takie Państwa jak Ukraina, Litwa, Łotwa, Czechy i Polska podczas 18 koncertów w lutym, marcu i kwietniu. 
 
Lux Perpetua powstała w 2009 roku z inicjatywy perkusisty, kompozytora i aranżera Pawła "Kaplica" Zasadzkiego. Po licznych roszadach personalnych, w 2016 roku ustabilizował się skład zespołu, który pozwolił zrealizować ciepło przyjęty singel "Pociąg do Piekła Bram" oraz wydany w 2017 roku LP "The Curse of the Iron King". 
 
Sunwalter - Sci-Fi Metal, RU
Rosyjska formacja która balansuje na pograniczu power metalu, heavy metalu i black metalu, opierając swoją twórczość na tematyce UFO, podróży kosmicznych i eksploracji kosmosu. Nietuzinkowe połączenie muzyki metalowej oraz futurystycznego show scenicznego pozwoliło zespołowi w krótkim czasie zyskać serca szerokiego grona odbiorców.
 
Bilety w cenie : 35 zł / 45 zł do nabycia w klubie
start imprezy o 19.00

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pierwszy film w kosmosie, ma już reżysera! W roli głównej Tom Cruise

  2020-05-28
  Świat kina wkracza na zupełnie inny poziom i to poziom prawdziwie kosmiczny. Jakiś czas temu ogłoszono, że rozpoczęły się prace nad pierwszym filmem w kosmosie. Wiemy już, że zagra Tom Cruise, a teraz ogłoszono reżysera produkcji.
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-28
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Rammstein w wersji folkowej. Do sieci trafiła klimatyczna wersja ''Ohne Dich'' [WIDEO]

  2020-05-28
  Rammstein co jakiś czas są coverowani i patrząc na ilość przeróbek w sieci, prawdopodobnie muzyka zespołu była przerabiana na wszystkie możliwe gatunki. Tym razem, do sieci trafił cover utworu ''Ohne Dich'', który został zagrany w wersji folkowej.
 • Travis Barker i Post Malone, po zagraniu numerów Nirvany, myślą o rockowym projekcie

  2020-05-28
  Po występie Post Malone'a z Travisem Barkerem, gdzie panowie zagrali dosyć obszerny set złożony z piosenek Nirvany, fani napisali, że chcą więcej takiej muzyki od duetu. Widać, że artyści czytają komentarze, bo ogłoszono, że w planach jest rockowy projekt.
 • Krzysztof Jaryczewski ponownie trafił do szpitala! Co stało się z artystą?

  2020-05-28
  Krzysztof Jaryczewski ponownie trafił do szpitala! Co dolega współzałożycielowi Oddziału Zamkniętego? Jaki jest stan Krzysztofa Jaryczewskiego?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz