Dominik Pajewski

17.02.2020 (14:17)

Ceny biletów na Rage Against The Machine powalają. Tom Morello chwali rozwiązanieCeny biletów na Rage Against The Machine są dosyć wysokie i wiele osób nie było w stanie kupić wejściówek w cenach, jakie zaproponowali organizatorzy. Okazuje się, że sam Tom Morello chwali ten pomysł.

Ceny biletów na Rage Against The Machine są nie tylko wysokie w Polsce, ale również na całym świecie. Grupa powraca do grania po ponad 10 latach przerwy, a w Polsce pojawi się pierwszy raz po 26 latach. Ceny są dosyć wysokie, przez co fani są mocno sfrustrowani, jednak Tom Morello chwali rozwiązanie.

KOBIETA Z OKŁADKI PIERWSZEJ PŁYTY BLACK SABBATH UDZIELIŁA WYWIADU. CO ROBI OBECNIE?Ceny biletów na Rage Against The Machine powalają. Tom Morello chwali rozwiązanie

Tom Morello stwierdził, że tego typu praktyka to walka z konikami, którzy widząc tak wysokie ceny, nie będą kupować masowo i potem odsprzedawać wejściówek. Oczywiście, jest to naiwne podejście, ponieważ zainteresowanie jest tak duże, że ludzie za wszelką cenę będą chcieli kupić bilety. Jak napisał Morello na Twitterze:

Póki co udało nam się zablokować około 85% koników i przez jeden dzień zebraliśmy milion dolarów na cele charytatywne. Doceniamy ogromne zainteresowanie i omawiamy kolejne kroki, żeby mogło nas zobaczyć więcej osób.

Chodzi oczywiście o specjalne, droższe wejściówki, a wpływy z tych opcji mają zasilić konta instytucji charytatywnych w danym kraju. Rage Against The Machine wystapią w Polsce 10 września 2020.TILL LINDEMANN NAGRAŁ PORNO, W KTÓRYM SAM WYSTĘPUJE. WSZYSTKO W RAMACH NOWEGO PROJEKTU

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Znamy datę premiery oraz okładkę drugiej płyty The Freuders!

  2020-04-02
  Nadchodzącą płytę "Warrior" z przytupem zapowiedziały dwa single - „Hannibal” który zatrząsł gitarowym środowiskiem i skutecznie przypomniał o zespole, siegając prawie 18 000 wyświetleń na Youtube. Drugi singiel o enigmatycznej nazwie „Dijuth” przedstawił nadchodzący materiał The Freuders z łagodniejszej strony prezentując przy tym live video z zaprzyjaźnionej sali prób, w którym zespół ogrywał materiał przed jego zarejestrowaniem w Nebula Studio.
 • #zostanwdomu z IAMX - zapowowiedź specjalnych koncertów akustycznych online. Na występy obowiązują zapisy

  2020-04-02
  IAMX proponuje swoim fanym akustyczne koncerty i spotkania online podczas izolacji domowej. Wydarzenia mają odbywać się przez cały kwiecień.
 • GUTEK - Dobrze wiem co czujesz: nowy singiel w sieci

  2020-04-02
  Dobrze wiem co czujesz, to trzeci singiel z solowej płyty Gutka, której premiera została opóźniona przez pandemię koronawirusa.
 • Elton John zrobił charytatywny koncert w sieci i zebrał ogromną kwotę!

  2020-04-02
  Podczas pandemii koronawirusa, każdy stara się pomóc jak może, dotyczy to również artystów. Elton John postanowił zorganizować specjalny koncert charytatywny online i jak się okazało, zebrał bardzo dużo pieniędzy.
 • Arnold Schwarzenegger zachęca do zostania w domu i publikuje specjalny plan treningowy

  2020-04-02
  Jeżeli narzekacie, że przez pandemię i siedzenie w domu stracicie formę, to Arnie ma dla was kilka prostych rad, które warto wykorzystać. W końcu to sam Terminator, a on wie najlepiej jak zadbać o formę
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz