Anita Karpińska

20.03.2014 (16:05)

Carrion - Hans, VanChesco, Vikol, Adi i PtaQ o tym, jakiej muzyki lubią słuchać [VIDEO]Zespół Carrion opowiada o tym, czego lubi słuchać. Zobacz, co o muzyce sądzą i jakie są ulubione piosenki: Hansa, VanChesco, Vikola, Adi'ego i PtaQ.

Czego lubi słuchać najbardziej zespół Carrion? Na pytanie, jakie piosenki są ich ulubionymi, poszczególni muzycy zespołu odpowiadają:

Kamil Hans Pietruszewski, czyli wokalista Carrion: Utwór Tempest zespołu Deftones, za ciarki na plecach, których łatwo nabawić się wczuwając w emocje.

Dariusz VanChesco Wancerz, czyli klawiszowiec Carrion: Dla mnie niesamowitym odkryciem ostatnich lat jest Karin z TheKnife, która działa teraz pod pseudonimem FeverRay, a urzekła mnie niespodziewanie utworem If I Had A Heart, który nakłonił mnie do przesłuchania całej płyty.

>>> Żarcie W Trasie - sprawdź gdzie i jak jada zespół Happysad

Mariusz Vikol Wiązowski czyli gitarzysta Carrion: Jakiś czas temu odkryłem Periphery i w głowie siedzą mi do tej pory. Utwór, który wywarł na mnie ogromne wrażenie to Have A Blast.

Adrian Adi Plech czyli gitarzysta basowy Carrion: Suicidal Tendencies, a piosenka to You Can Bring Me Down z ich repertuaru.

>>> Luxtorpeda - A Morał Tej Historii Mógłby Być Taki, Mimo Że Cukrowe, To Jednak Buraki - przedpremierowo do odsłuchu

Marcin PtaQ Szpak czyli perkusista Carrion: Ostatnio cały czas słucham 30 Seconds To Mars, a ich najlepszy dla mnie numer, to Kings And Queens.


Carrion - Krótkowzroczne Zera:


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Black Sabbath: 50. lecie albumu PARANOID, zostanie uczczone specjalnym boxem CD i boxem winylowym!

  2020-08-07
  Uznany za twórcę nowego gatunku muzyki, jakim jest heavy metal, legendarny zespół z Birmingham, Black Sabbath, świętuje w tym roku 50. rocznicę wydania swojego albumu ''Paranoid''.
 • Męskie Granie 2020 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać specjalny koncert?

  2020-08-07
  Męskie Granie 2020 odbywa się w wyjątkowej formule, w postaci tylko jednego koncertu. Gdzie oglądać transmisję z wyjątkowego wydarzenia Męskiego Grania? O której startuje TRANSMISJA?
 • Męskie Granie 2020 - zespoły, gdzie oglądać koncert 8.08.2020?

  2020-08-07
  Męskie Granie 2020 - kto zagra na wyjątkowej edycji imprezy, która przez pandemie koronawirusa przyjmuje nieco inną formę? Wszystkie szczegóły na EskaROCK.pl.
 • Co widzą insekty? Naukowcy stworzyli małą kamerę, którą przyczepili do żuka

  2020-08-07
  Naukowcy chcą dowiedzieć się, jak wygląda życie owadów i w tym celu stworzono specjalną kamerkę. Jest to zminiaturyzowana wersja kamery nagrywającej w dobrej jakości, dzięki czemu możemy zobaczyć życie żuka.
 • POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZY

  2020-08-07
  Polski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz