Dominik Pajewski

09.07.2020 (15:26)

Były wokalista Kasabian skazany za pobicie narzeczonej. Zespół skomentował sytuacjęSytuacja w zespole Kasabian jest dosyć napięta i niejasna, jednak po nowych doniesieniach na temat Toma Meighana, grupa wydała specjalne oświadczenie. Czy pobicie narzeczonej przez wokalistę, miało wpływ na usunięcie go z zespołu?

Doniesienia o usunięciu Toma Meighana z zespołu Kasabian, mocno zaskoczyły fanów i cały świat muzyczny. Grupa nie nie chciała wchodzić w szczegóły sytuacji, tłumacząc, że chodzi o prywatne sprawy artysty i nie ma co wchodzić w szczegóły. Po nowych informacjach, które trafiły do mediów, grupa postanowiła odnieść się do sytuacji.

REAKCJA KURTA COBAINA, NA CENY BILETÓW NA MADONNE ROZWALIŁA SYSTEM. W SIECI POJAWIŁ SIĘ NIEPUBLIKOWANY WYWIAD [WIDEO]


Wokalista Kasabian oskarżony o pobicie narzeczonej. Zespół skomentował sytuację

Do zdarzenia doszło 9 kwietnia, a całą sytuację zarejestrowały kamery monitoringu. Były wokalista Kasabian, będąc pod wpływem alkoholu, zaatakował swoją narzeczoną, uderzając ją w głowę, a później spychając na klatkę schodową. Policję zawiadomiło dziecko pary, które było obecne podczas zdarzenia. Artysta został skazany na 18 miesięcy prac społecznych, w tym 200 godzin nieodpłatnej pracy.  

Do sprawy odniósł się zespół Kasabian, który skomentował sprawę w krótkim oświadczeniu:

Jesteśmy kompletnie załamani. Nie mieliśmy jednak wyjścia i musieliśmy poprosić Toma o odejście z zespołu. Nie ma możliwości, abyśmy zaakceptowali wyrok za napaść. Przemoc domowa i znęcanie się są całkowicie niedopuszczalne.

GUNS N' ROSES W LATACH 80-TYCH POSTAWILI ABSURDALNY WARUNEK WYTWÓRNI. O CO CHODZIŁO?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Metallica wraca do grania! Gdzie będzie można zobaczyć zespół?

  2020-08-11
  Niedawno Metallica podzieliła się nagranie, na którym widać, jak przebiega próba. Okazuje się, że próby to nie tylko chęć działania nad nowym materiałem, to także przygotowania do koncertu. Kiedy i gdzie będzie można zobaczyć zespół na żywo?
 • Zespół Hungarica jednak nie wystąpi na koncercie z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej. Jest oświadczenie Dyrektora CSW i odpowiedź zespołu

  2020-08-11
  Koncert z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej, wywołuje od samego początku wiele emocji. Po zrezygnowaniu z udziału w koncercie zespołów: Luxtorpeda, Maleo Reggae Rockers i rapera Kękę, dyrektor CSW ogłosił, że zespół Hungarica nie wystąpi podczas wydarzenia.
 • NOWA interpretacja w ramach LECH MUSIC: FESTIWALE INACZEJ. KAMP! MIERZY SIĘ Z klasykiem MOLESTY

  2020-08-10
  Jeden z najważniejszych polskich zespołów muzyki elektronicznej, który szturmem dostał się na największe sceny w Polsce, po raz kolejny zaskakuje swoich słuchaczy. Kamp! prezentuje własną interpretację singla Molesty Ewenement, przygotowaną w ramach Lech Music: Festiwale Inaczej. Klasyk „Wiedziałem, że tak będzie” w nowej wersji to utwór usłany elektronicznym brzmieniem, który już przy pierwszym odsłuchu przenosi nas wprost pod festiwalową scenę.
 • OFF Festival Katowice 2021 - Mac DeMarco, Alyona Alyona i inni – jest na co czekać

  2020-08-10
  Mac DeMarco, Alyona Alyona, DIIV, Quinn Christopherson i DJ Python dołączają do składu, czyli na OFFie w przyszłym roku dużo będzie słońca, trochę osobistych wyznań, ale iodrobina mroku. Na pewno: 100% dobrej muzyki.
 • Robin’s Wish - film dokumentalny pokaże ostatnie dni życia Robina Williamsa

  2020-08-10
  Śmierć Robina Williamsa była dla wszystkich ogromnym szokiem i do dzisiaj trudno zrozumieć całą sytuację. Powstanie specjalny film dokumentalny, który pokaże ostatnie dni życia aktora.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz