Dominik Pajewski

07.11.2019 (10:47)

Byli członkowie Kiss pojawią się na wyjątkowym koncercie pożegnalnymPożegnalna trasa Kiss zmierza do kulminacyjnego momentu, czyli koncertu w Nowym Jorku. Okazuje się, że występ, który zaplanowano na 17 lipca ma być o tyle wyjątkowy, że pojawią się na nim byli członkowie zespołu.

Pożegnalna trasa Kiss jest z pewnością czymś wyjątkowym, a jednym z czynników jest przedłużanie jej o kolejne daty. Jednak wszystko zmierza do wyjątkowego koncertu, który ma odbyć się 17 lipca 2020 w Nowym Jorku. To właśnie tam mają pojawić się byli członkowie zespołu.

NAZWANO JĄ 'WHITNEY HOUSTON Z POLSKI'. ALICJA SZEMPLIŃSKA OCZAROWAŁA JURY W VOICE OF POLAND [WIDEO]Byli członkowie Kiss pojawią się na wyjątkowym koncercie pożegnalnym

O tym, że na koncercie w Nowym Jorku mają pojawić się byli członkowie zespołu, mówiło się od jakiegoś czasu. Plotki  potwierdził menedżer grupy, Doc McGhee, jest jednak dosyć spory problem. Ace Frehley i Peter Criss są skonfliktowani z liderami Kiss i nie wiadomo czy w ogóle zgodzą się na tego typu propozycję.

Nie wykluczone, że na koncercie zobaczymy również Vinniego Vincenta, który grał z Kiss w latach 1982-1984 oraz Bruce’a Kulicka, który tworzył zespół od 1984 do 1996 roku. Wszystko wyjaśni się wkrótce.

ZENEK KUPATASA - SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ [WYWIAD]


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - Jaskier i Yennefer próbują 'polskich eliksirów'. Polubili wódkę z pieprzem i sok z ogórków?

  2020-01-24
  Jak doskonale wie każdy fan Wiedźmina, serial oparty jest na sadze polskich książek autorstwa Andrzeja Sapkowskiego. A jedna z najlepszych rzeczy, jakimi mogą poszczycić się Polacy, to bez dwóch zdań trunki, napoje i napary. Czy aktorzy z serialu Netflixa są podobnego zdania?
 • Grammy 2020: Ozzy i Sharon Osbourne wśród prezenterów tegorocznej gali

  2020-01-24
  Mimo kłopotów zdrowotnych Ozzy zdecydowanie nie zamierza zwalniać tempa ani siedzieć w domu. Muzyk i jego żona dołączyli do grona prezenterów, których zobaczymy na tegorocznej gali wręczenia nagród Grammy.
 • Wiedźmin - ścieżka dźwiękowa z serialu Netflixa już dostępna! Co usłyszymy na soundtracku?

  2020-01-24
  Wiedźmin Netflixa był bez dwóch zdań jednym z najbardziej wyczekiwanych seriali 2019 roku, a po premierze, która miała miejsce w grudniu, okazał się także jednym z najchętniej oglądanych. Fani produkcji musieli jednak naczekać się trochę na pełną ścieżkę dźwiękową, która w serwisach streamingowych ukazała się 24 stycznia.
 • Dłuższy dzień: od kiedy jest dłuższy dzień a krótsza noc? Sprawdź, od kiedy i o ile dłuższy dzień w 2019!

  2020-01-23
  Od kiedy dłuższy dzień? Grudzień przynosi dłuższy dzień i krótszą noc. Sprawdź, od kiedy dnia przybywa, o ile w grudniu dni są dłuższe od najkrótszego dnia w roku? Zobacz i posłuchaj Beautiful Day.
 • Joker w szczerym zwiastunie. Tak Screen Junkies wyśmiali film [WIDEO]

  2020-01-23
  Joker to niekwestionowany sukces artystyczny i komercyjny, który jeszcze długo będzie komentowany i wspominany. Screen Junkies postanowili trochę pożartować z Jokera i pokazać mega szczery trailer.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz