Dominik Pajewski

09.07.2020 (15:26)

Burmistrz Kostrzyna nad Odrą zaapelował: W tym roku nie przyjeżdżajce na poleZ powodu koronawirusa odwołano wiele imprez, które miały odbyć się w 2020 roku. Do tego grona należy również Pol'and'Rock Festival, który jak co roku miał odbyć się w Kostrzynie nad Odrą. Władze miasta apelują do festiwalowiczów, aby ci nie przyjeżdżali na teren festiwalu w tym roku.

Pandemia koronawirusa zatrzymała cały świat i wygląda na to, że do 2021 roku nie pójdziemy na żaden koncert, a tym bardziej nie pojedziemy na żaden duży festiwal. Do grona odwołanych imprez należy także Pol'and'Rock Festival 2020, który odbędzie się tylko w wersji wirtualnej. Mimo odwołania imprezy, wiele osób będzie chciało pojawić się na słynny kostrzyńskim polu, co odradza burmistrz miejscowości.

REAKCJA KURTA COBAINA, NA CENY BILETÓW NA MADONNE ROZWALIŁA SYSTEM. W SIECI POJAWIŁ SIĘ NIEPUBLIKOWANY WYWIAD [WIDEO]


Pol'and'Rock Festival 2020 - burmistrz Kostrzyna nad Odrą apeluje, by nie przyjeżdżać na słynne pole

W rozmowie z Gazetą Lubuską, burmistrz Kostrzyna nad Odrą, Andrzej Kunt odniósł się do sytuacji, w której wiele osób deklaruje, że mimo odwołanej imprezy i tak przyjedzie na słynne pole:
 
Przez te wszystkie lata, gdy festiwal był u nas organizowany pokazaliśmy, że szanujemy naszych gości. Nie musimy niczego udowadniać, wywiązujemy się z roli gospodarzy. W tym roku jednak warunki są szczególne, stąd nasz apel o nieprzyjeżdżanie do Kostrzyna. (...) Nie będzie tam warunków sanitarnych, będzie duże zagrożenie pożarowe, a przede wszystkich w czasach pandemii przyjazd do Kostrzyna ludzi z różnych stron Polski może być niebezpieczny. Mamy szczątkowe informacje z internetu, że niektórzy zastanawiają się nad przyjazdem do Kostrzyna, dlatego apelujemy, aby w tym roku tego nie robić. 

ARTUR ROJEK NAGRAŁ NUMER Z TACO HEMINGWAYEM! POSŁUCHAJCIE WSPÓLNEJ PIOSENKI ARTYSTÓW

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Tommy Lee ocenił występ Post Malone'a, gdy ten grał numery Nirvany

  2020-08-12
  Post Malone nazywany jest najbardziej rockowym wśród raperów i trudno się z tym nie zgodzić. Set złożony z numerów Nirvany wzbudził wiele zainteresowania i wywołał pozytywne komentarze, również wśród gwiazd rocka.
 • Jechał samochodem bez drzwi, bez pokrywy silnika, tablicy rejestracyjnej i do tego był pijany

  2020-08-12
  Mówi się, że czasami mniej znaczy więcej, jednak ten facet ewidentnie wziął to za bardzo do siebie. No bo jak nazwać jazdę samochodem... praktycznie bez samochodu? 
 • Ojciec stand-upu otrzyma film dokumentalny. Kiedy zobaczymy obraz o George'u Carlinie

  2020-08-12
  Mówi się, że George Carlin był ojcem stand-upu, który przetarł szlaki dla innych komików, którzy chcieli w mocniejszy sposób rozbawiać ludzi. Właśnie potwierdzono, że powstanie film dokumentalny, który opowie o George'u Carlinie.
 • Autorzy piosenki ze Shreka wszystkich mocno zaniepokoili. Zespół zagrał ogromny koncert w czasie pandemii

  2020-08-12
  Zespół Smash Mouth kojarzony jest głównie, jako zespół, który napisał piosenkę do Shreka. Grupa nadal działa i ciągle gra koncerty, który przyciągają masę fanów. Okazuje się, że koncerty grupy, przyciągają fanów nawet w czasie pandemii.
 • Metallica wraca do czasów promocji znienawidzonego albumu. Zespół opublikował koncert z czasów ''St. Anger''

  2020-08-12
  Poniedziałki z Metalliką stają się stałym punktem dla wielu fanów, którzy czekają tylko na nieznane nagrania, prosto z archiwum zespołu. Tym razem grupa wróciła do czasów znienawidzonego przez fanów albumu, czyli do czasów promocji ''St. Anger''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz