Dominik Pajewski

16.12.2019 (13:51)

Bruce Dickinson śpiewa na spotkaniach z fanami. Czy tak będzie w Polsce?Wizyta Bruce'a Dickinsona w Polsce jest jednym z bardziej oczekiwanych wydarzeń 2020 roku. Wokalista nie tylko pojawi się z Iron Maiden w Warszawie, ale także ze swoim specjalnym spotkaniem, które promuje książkę. Okazuje się, że spotkania mają pewien ciekawy element, a jest nim specjalny występ wokalisty.

Bruce Dickinson skupia się głównie na działalności z Iron Maiden, jednak artysta nie ogranicza się tylko do macierzystej grupy. Wokalista promuje również swoją książkę 'Do czego służy ten przycisk?', a podczas spotkań autorskich, fani mają niebywałą okazję, usłyszeć wokalistę na żywo, w wersji acapella.

MARILYN MANSON I MARIAH CAREY W ŚWIĄTECZNYM HICIE! TEGO SIĘ NIE SPODZIEWALIŚCIE!Bruce Dickinson śpiewa na spotkaniach z fanami. Czy tak będzie w Polsce?

Podczas spotkania w Dublinie, Bruce Dickinson wykonał fragment solowego utworu 'Chemical Wedding'. Fani byli mocno zaskoczeni, tym bardziej, że było to typowo autorskie spotkanie, związane z książką. Zobaczcie nagranie:
 


Bruce Dickinson wystąpi 5 marca 2020 w Centrum Targowo-Kongresowym Global Expo w Warszawie. Ciekawe, czy również w naszym kraju usłyszymy coś acapella.

WINYLE W BIEDRONCE PRZED ŚWIĘTAMI! W OFERCIE PŁYTY METALLIKI, NIRVANY I BOBA MARLEYA

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pull The Wire - premiera teledysku “Upadek”

  2020-02-14
  Pull The Wire przedstawia najnowszy teledysk do utworu „Upadek”, otwierającego ich najnowszą EPkę „Sztuka przemijania”. Jest to drugi klip promujący tę płytę.
 • Top 5 najbardziej porąbanych gier na świecie

  2020-02-14
  Tym razem SuperNerd, czyli Damian "Wilku" Wilczyński zaprezentuje Wam 5 najbardziej porąbanych gier na świecie.
 • Kinga Rusin - najlepsze memy nawiązujące do imprezy w Hollywood

  2020-02-14
  Zdjęcie Kingi Rusin obiegło całą Polskę i kawałek świata, a co za tym idzie, stało się ogromnym memem. Zebraliśmy w jednym miejscu najlepsze memy, które zabawnie opisują całą sytuację.
 • Ozzy opowiedział, że zmaga się z chorobą Parkinsona od wielu lat

  2020-02-14
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku, jednak jak sam twierdzi, zmaga się z nią
 • Mieszkaniec Sosnowca trafi do więzienia za zawartość lodówki

  2020-02-14
  Sosnowiec jest miejscem wyjątkowym, które nie tylko słynie z memów, ale również z rzeczy totalnie dziwnych i nieprawdopodobnych. No bo jak nazwać sytuację, gdy gość zostaje zatrzymany przez policję, przez zawartość lodówki. Warto jednak zaznaczyć, że nie byle jaką zawartość lodówki.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz