Dominik Pajewski

19.09.2016 (14:32)

Bring Me The Horizon to jedyny zespół, który nagradza za wtargnięcie na scenę!Na koncertach niektórych kapel, lepiej nie wchodzić na scenę bo może się to źle skończyć. Zobaczcie jak zareagował Oli Sykes - wokalista Bring Me The Horizon.

Wielu muzyków, potrafi pogonić fanów ze sceny gdy ci wtargną na scenie. Wes Borland i Fred Durst z Limp Bizkit potrafią namolnego fana ostro przepędzić podczas koncertu. Wiadomo, emocje koncertowe udzielają się zespołowi i fanom pod sceną, dlatego czasem dochodzi do sytuacji dziwnych. Zdarza się także, że fani podczas koncertów zaczną się bić albo poczują nagły przypływ miłości i postanowią pokazać to w bardzo dosadny sposób pod sceną. Na koncercie Bring Me The Horizon, fani pod sceną niesamowicie szaleją i pokazują jak bardzo kochają grupę. Jak widać na nagraniu poniżej, ta wyjątkowa atmosfera udziela się także zespołowi, a najbardziej jego wokaliście. Oli Sykes postanowił nagrodzić fana, który wbiegł na scenę i... Zobaczcie sami:
 

Oczywiście, nigdy nie wiadomo czy na scenę nie wtargnął ktoś niebezpieczny, dlatego jak widać ochroniarze byli cali czas czujni. Przyznacie jednak, że takie zachowanie jest wyjątkowo miłe.


Tajemnice innych muzyków i historie legendarnych zespołów już dziś znajdziecie na eskaGO! W najlepszych dokumentach do oglądania online Metallica, Queen i Red Hot Chili Peppers zdradzają swoje sekrety, a ich fani wspominają najważniejsze momenty!
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz