Dominik Pajewski

04.11.2016 (14:28)

Bring Me The Horizon: spróbujcie pojąć o co chodzi w klipie [VIDEO]Nowy teledysk Bring Me The Horizon jest tak dziwny, że ciężko go zrozumieć. Sprawdźcie, o co chodzi w najnowszym obrazie kapeli, która jest uwielbiana w Polsce.

Bring Me The Horizon zmienili swój styl i zasadniczo nie grają tak ostro jak na początku kariery. Płyta 'That’s The Spirit' sprawiła, że grupa pokazała się z innej strony i przekonała do siebie nowych odbiorców, którzy nie słuchali grupy wcześniej. Tym razem, BMTH pokazali nowy klip, który po 'Throne' promuje nowy krążek zespołu. Jedno tylko nas zastanawia, o co chodzi w tym teledysku?! Raz widzimy zespół w studiu, raz widzimy zakładnika, a w pewnym momencie możemy zobaczyć dziwną postać, która przypomina dziecko albo małego psa i gra na trąbce. Jak powiedział Oli Sakes:

To pierwsze wideo, gdy nie ingerowałem w proces twórczy i reżyser miał pełną kontrolę. Początkowo trochę obawiałem się tego, a potem oszalałem! Jest to dobry balans między humorem a znaczeniem numeru i to jest nagranie, które pozostawia ciebie z wieloma pytaniami. Właśnie to chcieliśmy zrobić!

Zobaczcie teledysk Bring Me The Horizon do utworu 'Oh No':

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz