Daniel Wardziński

26.10.2016 (12:51)

Bring Me The Horizon - nowy teledysk Doomed zapowiada najdziwniejszą płytę zespołuBring Me The Horizon prezentują nagranie z Royal Albert Hall, gdzie z orkiestrą zagrali kawałek Doomed. Czy to będzie ta dziwna strona o której zespół mówi w kontekście kolejnego krążka?

Bring Me The Horizon zaprezentowali nowy teledysk zrealizowany do orkiestrowego wykonania kawałka Doomed. Zespół zapowiada, że chce iść w dziwną stronę przy okazji prac nad nowym albumem zespołu. Czy to będzie właśnie ta strona? Co Oli Sykes i jego zespół planuje w dalszej kolejności? Nowe video Doomed zapowiada koncertową płytę nagraną w Royal Albert Hall i robi olbrzymie wrażenie.

Bring Me The Horizon - video do Doomed w wersji z orkiestrą

Zespół na początku grudnia zaprezentuje nam koncertowe nagranie symfoniczne, które właśnie zapowiada to piękne i poruszające wykonanie Doomed w Royal Albert Hall. Czy to właśnie ma być ten nietypowy kierunek w stronę którego zespół chciałby podążać na następnym albumie? Z tego co mówi Oli Sykes wynika, że chyba nie. Mówiąc o pracach nad krążkiem sugeruje, że poprzedni album był dosyć konwencjonalny, a kolejny chcieliby trochę udziwnić. Wśród sugerowanych kierunków sam wymienił dziwną muzykę taneczną do której zaliczył Prodigy czy Massive Attack. Ciekawe co z tego wyniknie. Posłuchajcie jak brzmi orkiestrowe Doomed:


 

Wszystkim fanom mocnych brzmień powinien spodobać się Dzień Zabijania! To thriller wyreżyserowany przez jednego z muzyków Linkin Park i z utworami zespołu w soundtracku! Tak wyglądają wielkie życiowe dramaty z muzyką w tle:

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz