Daniel Wardziński

27.04.2017 (15:29)

Bring Me The Horizon - jaka będzie nowa płyta?Jaka będzie nowa płyta Bring Me The Horizon? Oli Sykes i Jordan Fish zdradzili pierwsze szczegóły nowego materiału i zapewnili, że... to nie będzie album pop. A więc co? Sprawdźcie co mówią autorzy!

Bring Me The Horizon niebawem zaprezentują swój nowy album, a fani zastanawiają się czego się po nim spodziewać. Dziś możecie zaczerpnąć informacji u źródła. Jordan Fish i Oli Sykes mieli już okazję porozmawiać z dziennikarzami i nie zdołali utrzymać sprawy w tajemnicy i ugryźć się w język. A więc jaki będzie nowy album Bring Me The Horizon? Sprawdzamy.

Bring Me The Horizon - nowy album. Jaki będzie?

Jordan Fish powiedział: Lepiej wiem czym ta płyta nie będzie. To nie będzie album pop. Nie sądzę, żebyśmy kiedykolwiek zrobili po prostu nudny pop. Nie będzie to też, super, superciężki album... Prawdopodobnie weźmiemy coś z Sempiternal, coś z That's The Spirit i stamtąd pójdziemy gdzieś dalej. Dopóki jest to interesujące i ekscytujące, o nic innego się nie martwię. Dodał również: Rozumiem, że jest grupa ludzi, którzy chcą żebyśmy grali superciężko i grupa ludzi, którzy lubią tylko ostatni album, nie lubią naszych ciężkich rzeczy. Taka jest natura zespołu, który zmienia styl w trakcie swojej kariery. Z naszej perspektywy, chcemy tylko napisać coś dobrego. Gdzie to położyć jeśli chodzi o gatunki, to coś o co mogą się martwić inni, nie my.

Oly Sykes o nowej płycie Bring Me The Horizon

Oli Sykes w rozmowie z NME powiedział: Myślę, że jest element w naszej muzyce, który w muzyce zostanie, ale z drugiej strony jest grupa ludzi uważających, że That's The Spirit było wypolerowanym pop rockiem, a przecież nie było. (...) Wiedzieliśmy, że te kawałki trafią do ludzi. Następnym razem może zrobimy coś dziwniejszego? Kto wie. Czekamy z niecierpliwością! Sprawdźcie: Tomasz Gollob - stan zdrowia. Niepokojące wieści ze szpitala.


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz