Dominik Pajewski

20.12.2018 (13:53)

Brian May powrócił solowo po 20 latach i to z kosmicznym projektemBrian May powraca solowo po 20 latach! Gitarzysta Queen ujawnił szczegóły swojego nowego przedsięwzięcia, które z pewnością będzie miłą niespodzianką dla fanów.

Brian May od ponad 20 lat nie wydał nic solowo, a jego uwaga była bardziej skupiona na marce grupy Queen. Ostatnio May bardzo zajęty był filmem 'Bohemian Rhapsody', a w zasadzie jego promocją

Świeta 2018 - MEMY, które mówią prawdę
1 stycznia 2019 roku Brian May ma zamiar opublikować nowy solowy numer, który będzie pierwszy od ponad 20 lat. Kawałek zatytułowany będzie 'New Horizons', a żeby było ciekawiej, utwór pierwszy raz zostanie zaprezentowany w siedzibie NASA w Maryland.

Hellboy - nowy film. Pierwszy zwiastun trafił do sieci! [VIDEO]


Numer 'New Horizons' będzie hołdem Briana Maya dla misji sondy NASA o tej samej nazwie, która 1 stycznia 2019 roku ma zbliżyć się do planetoidy (486958) 2014 MU69, nazwanej Ultima Thule. Jak mówi sam May:

Ten projekt nadał mi nową energię. Jest to wspaniałe wyzwanie, by połączyć dwie strony mojego życia – astronomię i muzykę. To Adam Stern, pomysłodawca tej misji NASA, rzucił mi w maju tę rękawicę. Zapytał mnie, czy nie skomponowałbym muzyki specjalnie na moment, gdy sonda NH zbliży się do Ultima Thule. To najdalsze miejsce, do którego sięgnął człowiek i najdalszy obiekt, jaki będziemy mogli na Ziemi oglądać z bliska.

W sieci dostępny jest fragment numeru, który możecie usłyszeć poniżej:
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Koronawirus w Polsce - ogłoszono nowe obostrzenia na specjalnej konferencji. Co z maturami?

  2020-04-09
  Podczas specjalnej konferencji prasowej, która odbyła się 9 kwietnia 2020, ogłoszono nowe obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. Co dalej z maturami i egzaminami ósmoklasistów?
 • Daria Zawiałow zagra koncert z domu! Kiedy będzie można obejrzeć specjalny występ?

  2020-04-09
  Nie tylko fani tęsknią za aktywnością koncertową Darii Zawiałow. Artystka tęskni za graniem na żywo i nie może żyć bez koncertów, dlatego wychodzi naprzeciw oczekiwaniom fanów i zaprasza na wyjątkowy koncert prosto z domu!
 • Wielkanoc 2020 - życzenia. Co wysłać smsem do najbliższych?

  2020-04-09
  Życzenia wielkanocne 2020. Krótkie teksty SMS oraz krótkie życzenia wielkanocne. Sprawdźcie, co najlepiej wysłać przyjaciołom i rodzinie w święta.
 • Wiedźmin jak Strażnicy Galaktyki! Zobaczcie fanowską przeróbkę serialu

  2020-04-09
  Wiedźmin Netfilca stał się ogromnym hitem i tylko kwestią czasu było, kiedy pojawią się przeróbki różnych scen. Pewien fan wpadł na to, że można połączyć Wiedźmina z motywem ze ,,Strażników Galaktyki''.
 • Postaci z Disneya, jako bohaterowie horrorów. Świetne przeróbki pojawiły się w sieci

  2020-04-09
  Postaci Disneya nigdy nie kojarzyły się wam z czymś strasznym i przerażającym? Po zobaczeniu tych specjalnych grafik, przekonacie się, że postaci z waszego dzieciństwa, potrafią być przerażające.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz