Dominik Pajewski

22.01.2020 (14:00)

Brian May i Adam Lambert są zachwyceni zespołem k-popowymMuzyka k-popowa stała się niesamowicie popularna na całym świecie, zyskując ogromną ilość fanów. Okazuje się, że k-popowy zespół BTS doceniają także muzycy Queen.

K-pop jest niesamowicie popularnym gatunkiem na całym świecie, który zdominował listy przebojów i Youtube. Nie da się pominąć faktu, że fanów k-popu jest coraz więcej i są oni bardzo wierną grupą odbiorców. Do grona miłośników k-popu, dołączyli również muzycy Queen, którzy bardzo chwalą dokonania zespołu BTS.

CZEGO NIE MOŻESZ WNIEŚĆ NA KONCERT SLIPKNOTA? LISTA RZECZY MOCNO WKURZA FANÓW


Brian May i Adam Lambert są zachwyceni zespołem k-popowym

Podczas ostatniej konferencji prasowej Brian May i Adam Lambert zostali zapytani o BTS. Brian May stwierdził:

Dostrzegamy talent i energię, ale to zupełnie różny gatunek muzyczny niż nasz. Bardzo doceniamy i szanujemy młode pokolenie, które wyraża się w inny sposób niż my i życzymy im szczęścia.

Adam Lambert dodał do tego:

Podoba mi się aspekt wizualny i modowy świata k-pop. Zespoły takie jak BTS robiły na mnie wrażenie swoim wyglądem. Strona wizualna k-popu jest niesamowita. To coś więcej niż sama zabawa. Daje mi inspirację.

OZZY OSBOURNE UJAWNIŁ, ŻE ZMAGA SIĘ Z CHOROBĄ PARKINSONA


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - Maciej Musiał nie był jedyny! W serialu zagrał jeszcze jeden Polak

  2020-02-21
  Okazuje się, że udział Macieja Musiała w serialowej ekranizacji powieści Andrzeja Sapkowskiego nie jest jedynym polskim 'akcentem'. W produkcji mogliśmy zobaczyć jeszcze jednego Polaka, który ma już zresztą bardzo duże doświadczenie aktorskie.
 • Alanis Morissette w Polsce! Bilety, data, miejsce koncertu gwiazdy. Kiedy premiera płyty?

  2020-02-21
   Pojawiły się doskonałe wieści dla fanów chwytających za serce piosenek. Alanis Morissette prezentuje singiel „Smiling” zapowiadający płytę „SUCH PRETTY FORKS IN THE ROAD”.
 • Koncerty w Wielkiej Brytanii staną się problemem? Artyści słono zapłacą za występ

  2020-02-21
   Wiele miast Wielkiej Brytanii stanowiło dotychczas stały punkt trasy koncertowej niemal każdego wykonawcy. Wygląda na to, że wkrótce może się to mocno zmienić ze względu na utrudnienia, z jakim będą musieli mierzyć się artyści.
 • Ozzy Osbourne - album The Ordinary Man pomógł mu walczyć z chorobą. Poruszające wyznanie muzyka

  2020-02-21
  Album The Ordinary Man Ozzy'ego Osbourna ukazał się aż dziesięć lat od jego poprzedniej solowej płyty. Muzyk, który niedawno wyznał, że cierpi na bardzo poważne problemy zdrowotne, zdradził też, że tworzenie płyty pomogło mu stawić czoła chorobie.
 • Spiritual Front w Polsce 2020 - bilety, data, miejsce koncertu, na którym zespół zagra utwory The Smiths

  2020-02-20
  Klub Hydrozagadka & Deerhunter Booking & KATZ ponownie zapraszają na koncert włoskiej formacji SPIRITUAL FRONT. Oprócz twórczości SF usłyszymy znane utwory brytyjskiej kapeli The Smiths.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz