Dominik Pajewski

09.04.2019 (11:18)

Brat Micka Jaggera sugeruje, że wokalista powinien przystopowaćMick Jagger niedawno ogłosił światu, że czuje się już lepiej, jednak wszyscy są świadomi tego, że artysta będzie musiał jeszcze chwilę odpocząć. Wątpliwości nie ma również brat Jaggera, który uważa, że frontman The Rolling Stones powinien przystopować.

The Rolling Stones uznawani są za niezniszczalnych, jednak czasami i tacy tytani muszą mieć chwilę przerwy. Obecna przerwa w działaniach zespołu jest wymuszona złym stanem zdrowia Micka Jaggera. Dowiedzieliśmy się, że wokalista musiał przejść operację serca, a wszystko przez uszkodzoną zastawkę. Sam Jagger postanowił zabrać głos w całej sprawie i zapewnił, że czuje się już lepiej. Teraz swoje zdanie przekazał brat wokalisty, który ma kilka obiekcji.

PolAndRock Festival 2019 (dawniej Przystanek Woodstock) - ZESPOŁY, DATA, MIEJSCE

 

Brat Micka Jaggera mówi o stanie zdrowia artysty

W wywiadzie dla 'The Sunday People' Chris Jagger nawiązał w kontekście swojego brata, do sytuacji z  muzykiem The Clash:
 
Z Mickiem jest w porządku. Rozmawiałem z nim – ma się dobrze. Problem pojawił się podczas badania, to mogło dotyczyć każdego z nas. Joe miał dokładnie tę samą chorobę. Wrócił ze spaceru z psami, a jego żona znalazła go leżącego na sofie. To była zastawka. Jego ojciec zmarł z tego samego powodu. Odziedziczył to.

The Rolling Stones nie zapowiedzieli kiedy wrócą na trasę, jak podkreślają, wszystko zależy od stanu zdrowia Jaggera.

Była żona Slasha wyprzedaje pamiątki muzyka. Do zdobycia cenne rzeczy

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - sezon 2 - czy będą Polacy w obsadzie?

  2020-02-26
  Wiedźmin w wersji Netflixa stał się prawdziwym hitem, który został całkiem ciepło przyjęty przez fanów. Pewnym było, że serial doczeka się kontynuacji, jednak wiele osób zastanawia się, czy zobaczymy tam aktorów z Polski?
 • Pokłócił się z żoną i strzelił do niej z... kuszy! Tragiczny finał awantury

  2020-02-26
  Kłótnie małżeńskie potrafią być bardzo ostre, a czasami cała zastawa stołowa zostaje potłuczona, zanim dojdzie się do porozumienia. Tym razem nie poszły jednak talerze w ruch, a kusza, która została użyta przeciwko małżonce.
 • Dlaczego SOAD nie mogą dojść do porozumienia? John Dolmayan tłumaczy

  2020-02-26
  Nowa płyta System Of A Down jest marzeniem wielu fanów, jednak zespół cały czas odkłada nowy krążek na później. John Dolmayan postanowił ujawnić, co jest przyczyną całej sytuacji.
 • Ozzy Osbourne zamiast wrócić na scenę, nagra nowy album już za miesiąc?

  2020-02-26
  Ozzy Osbourne cały czas musi wstrzymać się z powrotem na scenę, co z pewnością jest bardzo frustrujące. Jak się okazuje, wokalista nie zamierza siedzieć bezczynnie i prawdopodobnie niedługo wejdzie do studia.
 • 'Dziwny jest ten świat' w wykonaniu 15-letniej finalistki 'The Voice Kids 3'. Wykonanie wzruszyło jurorów

  2020-02-25
  W programach typu talent show da się zauważyć wielu utalentowanych uczestników, jednak czasami pojawiają się prawdziwe perełki, które wzruszają do łez jurorów. Tak jest w przypadku 15-letniej Natalii, która zdobyła serca publiczności i jury.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz