Dominik Pajewski

05.12.2019 (10:37)

Bracia Cugowscy zawiesili działalność: Zespół obecnie nie istniejeOstatnio w polskiej muzyce rockowej, nastąpiła fala zawieszeń działalności zespołów. Do grona grup, które przerywają swoją działalność, dołączyli Bracia, którzy postanowili przestać działać razem.

Ostatnio, wiele zespołów ogłosiło zawieszenie działalności wydawniczej i koncertowej. Teraz do grona grup, które robią sobie przerwę, dołączył zespół Bracia, który tworzyli bracia Cugowscy. Jaka jest przyczyna zawieszenia zespołu?

WSPÓLNY NUMER JACKA WHITE'A I JACKA BLACKA TRAFIŁ DO SIECI! POSŁUCHAJCIE JACK GREYBracia Cugowscy zawiesili działalność: Zespół obecnie nie istnieje

Sytuacja zespołu, została opisana przez Wojciecha Cugowskiego w rozmowie z PAP Life. Artysta podkreślił, że teraz skupia się na graniu z grupą Teksay i nagrywaniem solowego krążka. O zespole Bracia, Wojciech Cugowski powiedział wprost:

Zespół na obecną chwilę nie istnieje, zawiesiliśmy działalność i nie wiem, kiedy i czy w ogóle będziemy jeszcze razem grali.

BILLIE EILISH NIE ZNA VAN HALEN. MUZYK ZESPOŁU KOMENTUJE WYPOWIEDŹ WOKALISTKI


Piotr Cugowski skupia się z kolei na swoim wydawnictwie '40', które przyjęte zostało bardzo dobrze.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Papa Roach i Hollywood Undead w Poznaniu - wygraj bilety w Esce ROCK!

  2020-02-28
  Papa Roach to jeden z najważniejszych amerykańskich zespołów rockowych. Powstał w 1993 roku w Kalifornii. Hollywood Undead to rapcore’owy zespół pochodzący z Los Angeles. Ich debiutancki album ukazał się w 2009 roku, a zespół szybko zdobył sporą rzeszę fanów. Obie ekipy wystąpią w Poznaniu, a na antenie Eski ROCK będzie można zdobyć wejściówki na te koncerty.
 • Artur Rojek tańczy w nowym teledysku

  2020-02-28
  “Bez końca”, drugi singiel z nadchodzącego albumu artysty zatytułowanego „Kundel” dostępny jest już w serwisach streamingowych. Utworowi towarzyszy nietypowy teledysk, w którym Artur Rojek tańczy!
 • Na nowym albumie AC/DC pojawi sie Malcolm Young. Jak to możliwe?

  2020-02-28
  Nowy album AC/DC jest owiany tajemnicą, jednak wiadomo, że powstaje. Okazuje się, że na krążku prawdopodobnie usłyszymy zmarłego Malcolma Younga!
 • Wiadra z Castoramy za darmo. Ludzie dosłownie się na nie rzucili

  2020-02-28
  Każdy szuka okazjonalnych promocji, dzięki którym będzie mógł zaoszczędzić kilka złotych. Niestety, czasami hasło ,,za darmo'' jest dużym błędem, o czym świadczyć mogą darmowe wiadra w Castoramie.
 • Behemoth jest nominowany w tej samej kategorii co Rammstein i Slipknot

  2020-02-28
  Behemoth od wielu lat podbija zagraniczne sceny, a od jakiegoś czasu grupa jest także gwiazdą dużych festiwali.Teraz zespół Nergala jest nominowany w tej samej kategorii co Rammstein i Slipknot. Chodzi oczywiście o najlepszy performance.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz