Dominik Pajewski

17.12.2019 (15:28)

Bohaterowie 'Grease' spotkali się po 41 latach. Jak wygląda John Travolta i Olivia Newton-John w strojach z filmu?Film 'Grease' jest do dziś uznawany za prawdziwą klasykę gatunku, którą trudno doścignąć i powtórzyć sukces. Po 41 latach, aktorzy, którzy grali główne role w filmie, spotkali się, by znowu poczuć się jak w kultowym musicalu.

Bez dwóch zdać, film 'Grease' można zaliczyć do klasyków, które bardzo wyraźnie zapisały się w historii kina. Kultowe sceny, świetna muzyka i klimat, który do dzisiaj ciężko jest oddać w jakimkolwiek filmie. Oczywiście, nie można zapomnieć o świetnych kreacjach Olivii Newton-John i Johna Travolty. 'Grease' to także świetne stroje, które do dziś są warte bardzo dużo, przynajmniej, jeśli chodzi o to, co nosiła Olivia Newton-John. Po 41 latach, aktorzy postanowili spotkać się i odtworzyć swoje kreacje, chociaż na chwilę.

WOKALISTA THE PRODIGY ZOSTAŁ UPAMIĘTNIONY ŚWIĄTECZNĄ ILUMINACJĄ


Bohaterowie 'Grease' spotkali się po 41 latach. Jak wygląda John Travolta i Olivia Newton-John  w strojach z filmu?

Podczas specjalnej imprezy z fanami, John Travolta i Olivia Newton-John, pojawili się wystylizowani jak w filmie, zaśpiewali piosenki znane z kultowego musicalu i odpowiedzieli na pytania fanów. Zobaczcie, jak wyglądali aktorzy podczas specjalnego dnia:


NAJLEPSZA ILUZJA 2019 ROKU. TEN FIM WAS ZAHIPNOTYZUJE [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pull The Wire - premiera teledysku “Upadek”

  2020-02-14
  Pull The Wire przedstawia najnowszy teledysk do utworu „Upadek”, otwierającego ich najnowszą EPkę „Sztuka przemijania”. Jest to drugi klip promujący tę płytę.
 • Top 5 najbardziej porąbanych gier na świecie

  2020-02-14
  Tym razem SuperNerd, czyli Damian "Wilku" Wilczyński zaprezentuje Wam 5 najbardziej porąbanych gier na świecie.
 • Kinga Rusin - najlepsze memy nawiązujące do imprezy w Hollywood

  2020-02-14
  Zdjęcie Kingi Rusin obiegło całą Polskę i kawałek świata, a co za tym idzie, stało się ogromnym memem. Zebraliśmy w jednym miejscu najlepsze memy, które zabawnie opisują całą sytuację.
 • Ozzy opowiedział, że zmaga się z chorobą Parkinsona od wielu lat

  2020-02-14
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku, jednak jak sam twierdzi, zmaga się z nią
 • Mieszkaniec Sosnowca trafi do więzienia za zawartość lodówki

  2020-02-14
  Sosnowiec jest miejscem wyjątkowym, które nie tylko słynie z memów, ale również z rzeczy totalnie dziwnych i nieprawdopodobnych. No bo jak nazwać sytuację, gdy gość zostaje zatrzymany przez policję, przez zawartość lodówki. Warto jednak zaznaczyć, że nie byle jaką zawartość lodówki.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz