Dominik Pajewski

25.02.2020 (13:24)

Billie Eilish zagrana na wibratorach. Tak brzmi nowa wersja 'Bad Guy' [WIDEO]Billie Eilish jest światowym fenomenem, a zainteresowanie wokalistką cały czas rośnie. Oczywiście, im więcej popularności, tym więcej przeróbek w sieci. Tym razem, na Youtube pojawił się cover, który został nagrany przy pomocy wibratorów.

Billie Eilish jest niesamowicie rozpoznawalną wokalistką, która znana jest praktycznie na całym świecie. Artystka podbiła serca słuchaczy swoim singlem 'Bad Guy' oraz niedawno wydanym singlem, który promuje nowy film o Jamesie Bondzie. Oczywiście, im większa popularność, tym więcej przeróbek, które pojawiają się w sieci. Tym razem, w internecie pojawiła się przeróbka singla 'Bad Guy', zagrana na wibratorach.

DAWID PODSIADŁO PONOWNIE NA STADIONIE! TYM RAZEM ZAGRA NAJWIĘKSZY KONCERT W KARIERZE


Billie Eilish zagrana na wibratorach. Tak brzmi nowa wersja 'Bad Guy' [WIDEO]

Nie ma tu mowy o wulgarności, raczej wygrała tutaj kreatywność i pomysł, bo w sumie, ktoś z was wpadłby na to, by Billie Eilish ''zagrać'' przy użyciu gumowych członków? Zobaczcie, jak wyszedł ten nietypowy cover:OZZY UJAWNIŁ, KTÓRZY MUZYCY TROSZCZĄ SIĘ O NIEGO PODCZAS CHOROBY

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawskie RESTLESS zaprasza do "Miasta Grzechu"

  2020-04-07
  „Miasto grzechu” to druga płyta warszawskiego zespołu hard rockowego Restless, która ukaże się 24 kwietnia.
 • ERELES - premiera teledysku „Afera” z nadchodzącej, nowej płyty

  2020-04-07
  ERELES, czyli Zespół Niespokojnych Nóg, to rockowa energia, którą potęguje trzech muzyków z zespołu KABANOS. Po debiutanckim albumie „Krok Odwagi”, wydanym wiosną 2018 roku, zespół ERELES powraca z nowym singlem i teledyskiem.
 • Muzycy Anthrax, Testament i Suicidal Tendencies nagrali cover Rush, bo nudzą się na kwarantannie

  2020-04-07
  Podczas pandemii koronawirusa, najlepszym rozwiązaniem jest pozostanie w domu. Muzycy Anthrax, Testament i Suicidal Tendencies, postanowili wziąć to sobie mocno do serca, jednocześnie nie tracąc czasu. Tak powstał specjalny cover grupy Rush, nagrany oczywiście na odległość.
 • Kapitan Marvel 2 - film otrzymał datę premiery. Co wiemy o produkcji?

  2020-04-07
  Film ,,Kapitan Marvel'' był prawdziwym hitem i wprowadzeniem prawdziwie twardej superbohaterki. Pewnym było, że powstanie druga część, a teraz otrzymaliśmy oficjalną datę premiery.
 • Zaśpiewaj "Ti Amo" razem z bohaterem ,,Domu z papieru''. Netflix udostępnił wersję karaoke

  2020-04-07
  Serial ,,Dom z papieru'' to niekwestionowany hit Netflixa, który podbija serca fanów na całym świecie. Postanowiono zrobić niespodziankę fanom, udostępniając specjalną wersję karaoke do numeru ,,Ti Amo''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz