Dominik Pajewski

17.02.2020 (10:07)

Billie Eilish z piosenką do Bonda. Tak brzmi numer 'No Time To Die' [AUDIO]Na ten numer czekało wiele osób, które zastanawiały się, czy młoda wokalistka podoła tego typu wyzwaniu. Do sieci trafił numer pod tytułem 'No Time To Die', który promuje film o tym samym tytule.

Piosenki do filmów o Bondzie są zawsze wyczekiwane i często stają się prawdziwymi hitami, które później podbijają listy przebojów. Oczywiście, w serii filmów o Bondzie, najlepszym singlem jak dotąd jest 'Skyfall', który wykonywała Adele. Do ostatniego filmu z udziałem Daniela Craiga, piosenkę nagrała Billie Eilish.

Billie Eilish z piosenką do Bonda. Tak brzmi numer 'No Time To Die' [AUDIO]

Warto zaznaczyć, że 18-letnia Billie Eilish jest najmłodszą osobą, która śpiewa piosenkę do Bonda. Numer trochę odbiega od stylistyki wokalistki, przez co jest bardzo klimatyczną kompozycją, która wpasowuje się w świat Jamesa Bonda. Numer swoją melancholijnością  podkreśla także, że jest to ostatnie spotkanie Daniela Craiga z Bondem. Poniżej możecie posłuchać numeru 'No Time To Die':LINDEMANN W PRADZE 2020 - LATAJĄCE TORTY, ZDECHŁE RYBY I PORNO WIZUALIZACJE - RELACJA

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Metallica powróciła do 2009 roku! Grupa opublikowała koncert z Kopenhagi

  2020-04-08
  Metallica przyzwyczaja fanów, że w poniedziałki pojawia się nowe nagranie koncertowe. Tym razem, grupa cofnęła się 11 lat, by pokazać koncert z Kopenhagi.
 • Beyond The Event Horizon aktualizuje informacje na temat albumu i trasy koncertowej

  2020-04-07
  Zespół Beyond The Event Horizon postanowił zaktualizować informacje na temat swoich najnowszych rzeczy.
 • Warszawskie RESTLESS zaprasza do "Miasta Grzechu"

  2020-04-07
  „Miasto grzechu” to druga płyta warszawskiego zespołu hard rockowego Restless, która ukaże się 24 kwietnia.
 • ERELES - premiera teledysku „Afera” z nadchodzącej, nowej płyty

  2020-04-07
  ERELES, czyli Zespół Niespokojnych Nóg, to rockowa energia, którą potęguje trzech muzyków z zespołu KABANOS. Po debiutanckim albumie „Krok Odwagi”, wydanym wiosną 2018 roku, zespół ERELES powraca z nowym singlem i teledyskiem.
 • Muzycy Anthrax, Testament i Suicidal Tendencies nagrali cover Rush, bo nudzą się na kwarantannie

  2020-04-07
  Podczas pandemii koronawirusa, najlepszym rozwiązaniem jest pozostanie w domu. Muzycy Anthrax, Testament i Suicidal Tendencies, postanowili wziąć to sobie mocno do serca, jednocześnie nie tracąc czasu. Tak powstał specjalny cover grupy Rush, nagrany oczywiście na odległość.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz