Dominik Pajewski

12.09.2019 (16:39)

Big Brother 2019 - kto jest głosem Wielkiego Brata?Big Brother, kontrowersyjne reality show wiosną 2019 powróciło po 11 latach przerwy z nową edycją. Wyniki oglądalności programu zadowoliły producentów na tyle, że ci zdecydowali się zrealizować kolejną odsłonę, która zagości na ekranach telewizorów od wrześniu. Jak przy każdej edycji, widzów ciekawi, kto jest głosem Wielkiego Brata. Sprawdźcie, co wiemy na ten temat.

Big Brother 2019 to nowe otwarcie i powrót do kultowego formatu, który 18 lat temu był numerem jeden w każdym polskim domu. Sceptycy twierdzili, że tworzenie Big Brothera w 2019 roku to strzał w kolano, jednak widzowie dalej chętnie sięgają po ten format, do tego stopnia, że stacja zdecydowała się zrealizować kolejną edycję. Okazuje się także, że wielkie zainteresowanie budzi również to, kto jest głosem Wielkiego Brata.


Kto jest głosem Wielkiego Brata w Big Brother 2019

Głos Wielkiego Brata w Big Brother 2019 to wielka tajemnica, jednak w internecie nie brakuje domysłów na temat tożsamości głosu Wielkiego Brata. Okazuje się, że głos, który mówi do uczestników to prawdopodobnie córka kultowej lektorki Krystyny Czubówny - Agnieszka Barjasz. Oczywiście produkcja programu tego nie potwierdza, jednak internauci nie mają wątpliwości.

Agnieszka Barjasz
jest lektorką oraz specjalistką od PR-u, dodatkowo prowadzi firmę swojej mamy.

Big Brother 2019 - gdzie nagrywany jest program? Dom Wielkiego Brata bez tajemnic!

Big Brother 2019 - kiedy oglądać?

Przedstawiamy wam plan emisji Big Brother 2:
 
Sobota - Czwartek:
 
09:50 - Big Brother Pobudka - krótkie wejście LIVE z domu Wielkiego Brata w TVN7
14:25 - Big Brother Popołudnie - krótkie wejście LIVE z domu Wielkiego Brata w TVN7
17:30 - Big Brother Podwieczorek - krótkie wejście LIVE z domu Wielkiego Brata w TVN7
20:00 - Big Brother - główne wydanie programu, które zawiera skrót wydarzeń z poprzedniego dnia
23:00 - Big Brother nocą - interaktywne studio, w którym omawiane są bieżące wydarzenia w domu Wielkiego Brata (emisja z wyjątkiem niedzieli)
 
Piątek:
 
09:50 - Big Brother Pobudka - krótkie wejście LIVE z domu Wielkiego Brata w TVN7
14:25 - Big Brother Popołudnie - krótkie wejście LIVE z domu Wielkiego Brata w TVN7
17:30 - Big Brother Podwieczorek - krótkie wejście LIVE z domu Wielkiego Brata w TVN7
20:00 - Big Brother Arena - główne wydanie programu, w którym dowiemy się kto odchodzi z domu Wielkiego Brata, oraz poznamy nominowanych w kolejnym tygodniu
21:30 - Big Brother + - widzowie będą mogli śledzić reakcje uczestników na wyniki nominacji, oraz na werdykt widzów.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz