Dominik Pajewski

09.07.2020 (09:56)

Bierze milion za post na Instagramie. Oto najbogatszy influencerInstagram stał się potężnym narzędziem, które stało się także miejscem pracy dla wielu osób. Na platformie da się zarobić ogromne pieniądze, a niektórzy zgarniają nawet milion dolarów za jeden post!

Instagram stał się miejscem, które nie tylko ma walory rozrywkowe, ale także jest miejscem, gdzie można zarobić ogromne pieniądze. Wiele osób żyje z tego, że posiada konto na Instagramie i każda awaria serwisu i brak możliwości wrzucenia zdjęcia, może równać się z mikro zawałem serca. Są jednak ludzie, którzy za jeden post biorą kolosalne kwoty, które liczone są w milionach dolarów!

PAMELA ANDERSON POSTANOWIŁA UCZCIĆ SWOJE 53 URODZINY, PUBLIKUJĄC ODWAŻNE ZDJĘCIA


Bierze milion za jeden post! The Rock jest najlepiej zarabiającym influencerem

The Rock, rozpoznawalny jest w ostatnich latach, jako gwiazda cyklu ''Szybcy i Wściekli'', jednak warto przypomnieć, że aktor wywodzi się ze świata wrestlingu i sportów siłowych. Droga do sławy The Rocka była niesamowicie długa i jak widać opłacało się!

Według magazynu Frobes, The Rock w ostatnich 12 miesiącach zarobił 90 milionów dolarów! Analitycy tłumaczą, że sukces aktora związany jest z tym, że świetnie wypełnił lukę po aktorach kina akcji, którzy obecni byli w świadomości odbiorcy w latach 80. i 90. 

Aktor obserwowany jest na Instagramie przez 189 milionów użytkowników i jak ocenia się, za jeden post jest w stanie zgarnąć milion dolarów! A chętnych do reklamowych postów nie brakuje, wystarczy zobaczyć jakie marki pojawiają się w postach The Rocka.

PAMELA ANDERSON POSTANOWIŁA UCZCIĆ SWOJE 53 URODZINY, PUBLIKUJĄC ODWAŻNE ZDJĘCIA

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Tommy Lee ocenił występ Post Malone'a, gdy ten grał numery Nirvany

  2020-08-12
  Post Malone nazywany jest najbardziej rockowym wśród raperów i trudno się z tym nie zgodzić. Set złożony z numerów Nirvany wzbudził wiele zainteresowania i wywołał pozytywne komentarze, również wśród gwiazd rocka.
 • Jechał samochodem bez drzwi, bez pokrywy silnika, tablicy rejestracyjnej i do tego był pijany

  2020-08-12
  Mówi się, że czasami mniej znaczy więcej, jednak ten facet ewidentnie wziął to za bardzo do siebie. No bo jak nazwać jazdę samochodem... praktycznie bez samochodu? 
 • Ojciec stand-upu otrzyma film dokumentalny. Kiedy zobaczymy obraz o George'u Carlinie

  2020-08-12
  Mówi się, że George Carlin był ojcem stand-upu, który przetarł szlaki dla innych komików, którzy chcieli w mocniejszy sposób rozbawiać ludzi. Właśnie potwierdzono, że powstanie film dokumentalny, który opowie o George'u Carlinie.
 • Autorzy piosenki ze Shreka wszystkich mocno zaniepokoili. Zespół zagrał ogromny koncert w czasie pandemii

  2020-08-12
  Zespół Smash Mouth kojarzony jest głównie, jako zespół, który napisał piosenkę do Shreka. Grupa nadal działa i ciągle gra koncerty, który przyciągają masę fanów. Okazuje się, że koncerty grupy, przyciągają fanów nawet w czasie pandemii.
 • Metallica wraca do czasów promocji znienawidzonego albumu. Zespół opublikował koncert z czasów ''St. Anger''

  2020-08-12
  Poniedziałki z Metalliką stają się stałym punktem dla wielu fanów, którzy czekają tylko na nieznane nagrania, prosto z archiwum zespołu. Tym razem grupa wróciła do czasów znienawidzonego przez fanów albumu, czyli do czasów promocji ''St. Anger''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz