Dominik Pajewski

15.07.2020 (15:06)

Batman doczeka się specjalnego serialu na HBO Max! W jakich czasach będzie osadzony?Batman jest prawdopodobnie jedną z tych postaci komiksowych, którą znają wszyscy. Nie dziwi też fakt, że historia człowieka-nietoperza, tak często inspiruje twórców filmowych. Okazuje się, że Batman doczeka się także swojego serialu!

Batman jest postacią komiksową, która tak bardzo weszła do popkultury, że nie ma chyba osoby, który nie spotkałaby się z postacią człowieka-nietoperza. Oczywiście, przygody Batmana są często inspiracją dla twórców filmowych, którzy już kilkukrotnie, pokazywali swoją wizję popularnego bohatera na dużym ekranie. Teraz przyszedł czas na serial z Batmanem w roli głównej! 

GWIEZDNE WOJNY: CZĘŚĆ V - IMPERIUM KONTRATAKUJE ZNOWU NA SZCZYCIE BOX OFFICE W USA!

Batman dostanie swój serial w HBO Max! W jakich czasach zostanie osadzony?

W nową produkcję zaangażowani będą Matt Reeves i producent Dylan Clark, którzy działają przy nowym Batmanie z Robertem Pattisonem. 
 
Jak powiedział Reeves:
 
To niesamowita okazja, żeby nie tylko rozszerzyć wizję świata, nad którym pracuję dla filmu, ale żeby też przedstawić go z głębią, na którą pozwala wyłącznie taka długa forma.

Serial ma być czymś w rodzaju rozszerzenia wątków z filmu. Premiera została zaplanowana na 2021 rok.
 

STAR TREK: LOWER DECKS - ZWIASTUN I DATA PREMIERY SERIALU OD TWÓRCY RICKA I MORTY'EGO

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Metallica wraca do grania! Gdzie będzie można zobaczyć zespół?

  2020-08-11
  Niedawno Metallica podzieliła się nagranie, na którym widać, jak przebiega próba. Okazuje się, że próby to nie tylko chęć działania nad nowym materiałem, to także przygotowania do koncertu. Kiedy i gdzie będzie można zobaczyć zespół na żywo?
 • Zespół Hungarica jednak nie wystąpi na koncercie z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej. Jest oświadczenie Dyrektora CSW i odpowiedź zespołu

  2020-08-11
  Koncert z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej, wywołuje od samego początku wiele emocji. Po zrezygnowaniu z udziału w koncercie zespołów: Luxtorpeda, Maleo Reggae Rockers i rapera Kękę, dyrektor CSW ogłosił, że zespół Hungarica nie wystąpi podczas wydarzenia.
 • NOWA interpretacja w ramach LECH MUSIC: FESTIWALE INACZEJ. KAMP! MIERZY SIĘ Z klasykiem MOLESTY

  2020-08-10
  Jeden z najważniejszych polskich zespołów muzyki elektronicznej, który szturmem dostał się na największe sceny w Polsce, po raz kolejny zaskakuje swoich słuchaczy. Kamp! prezentuje własną interpretację singla Molesty Ewenement, przygotowaną w ramach Lech Music: Festiwale Inaczej. Klasyk „Wiedziałem, że tak będzie” w nowej wersji to utwór usłany elektronicznym brzmieniem, który już przy pierwszym odsłuchu przenosi nas wprost pod festiwalową scenę.
 • OFF Festival Katowice 2021 - Mac DeMarco, Alyona Alyona i inni – jest na co czekać

  2020-08-10
  Mac DeMarco, Alyona Alyona, DIIV, Quinn Christopherson i DJ Python dołączają do składu, czyli na OFFie w przyszłym roku dużo będzie słońca, trochę osobistych wyznań, ale iodrobina mroku. Na pewno: 100% dobrej muzyki.
 • Robin’s Wish - film dokumentalny pokaże ostatnie dni życia Robina Williamsa

  2020-08-10
  Śmierć Robina Williamsa była dla wszystkich ogromnym szokiem i do dzisiaj trudno zrozumieć całą sytuację. Powstanie specjalny film dokumentalny, który pokaże ostatnie dni życia aktora.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz