Dominik Pajewski

15.07.2020 (15:07)

Banksy - jak wygląda? Artysta wrzucił nagranie, gdzie pierwszy raz możemy go zobaczyćBanksy od lat intryguje wiele osób, pozostając w zasadzie anonimowym artystą, który często komentuje rzeczywistość. W końcu Banksy pokazał się światu, publikując specjalne nagranie, gdzie pierwszy raz możemy go zobaczyć.

Banksy jest postacią, która od lat elektryzuje i intryguje wiele osób. Tajemniczy artysta, którego murale są cennymi dziełami sztuki, nigdy nie ujawnił swojej tożsamości, zawsze pozostając w ukryciu. Tak było do niedawna, ponieważ Banksy wrzucił nagranie, na którym prawdopodobnie widać go, podczas tworzenia nowego projektu!

POL'AND'ROCK 2020 ONLINE. KTO WYSTĄPI NA NAJPIĘKNIEJSZEJ DOMÓWCE ŚWIATA? LINE UP


Banksy ujawnił jak wygląda? W sieci pojawiło się specjalne nagranie

Na nagraniu możemy zobaczyć wykonywanie graffiti w londyńskim metrze, które jest komentarzem do obecnej sytuacji w UK. Władze wprowadzają obowiązek zakrywania ust i nosa w przestrzeni publicznej, co wywołało sporą dyskusję. Banksy postanowił skomentować sytuację, umieszczając charakterystycznego szczura a maseczce, dodając niebieski kolor, symbolizujący płyn do dezynfekcji. 

Najbardziej elektryzujące jest to, że na nagraniu możemy zobaczyć Banksy'ego (prawdopodobnie). Widzimy mężczyznę ubranego w specjalny strój, co utrudnia rozpoznanie jego tożsamości. Być może to Banksy lub osoba, która na jego zlecenie, wykonuje obrazek. Pasowałoby to do jednej z teorii, która mówi o tym, że Banksy to grupa zrzeszonych artystów. 

Jeżeli chcielibyście zobaczyć nowe dzieło Banksy'ego, to niestety za późno. Władze metra usunęły graffiti, tłumacząc, że doceniają sztukę artysty, jednak woleliby, aby jego dzieła ukazywały się w lepszych miejscach niż wagony metra. A mógł to być najdroższy wago na świecie... 

Zobaczcie nagranie, gdzie prawdopodobnie widać Banksy'ego:
 

OZZY OSBOURNE POWRACA DO TELEWIZJI! ARTYSTA POPROWADZI PROGRAM O ZJAWISKACH PARANORMALNYCH

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawski Vüjekväsyl przedstawił czwarty album

  2020-08-05
  Ukazała się czwarta płyta w dyskografii warszawskiej grupy Vüjekväsyl na czele której stoi Tomasz Wasyłyszyn znany jako lider powstałej w 1987 roku nowofalowej Cytadeli.
 • Netflix udostępnia zwiastun i plakat serialu Ratched z Sarah Paulson w roli głównej

  2020-08-05
  Historia twórcy American Horror Story o początkach jednej z najbardziej kultowych postaci światowego kina — siostry Ratched.
 • POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZY

  2020-08-05
  Polski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.
 • Polscy kandydaci do Oscara - kto ma szansę zawalczyć o statuetkę?

  2020-08-05
  Gala Oscarów budzi co roku dużo emocji i również w Polsce pobudza wyobraźnie wielu osób. Poznaliśmy kandydatów z naszego kraju, którzy będą starać się o zdobycie Oscara.
 • Guns N' Roses przekładają trasę koncertową i jak się okazuje, nie wrócą do Warszawy!

  2020-08-05
  Guns N' Roses mieli zagrać w Polsce w 2020 roku, jednak z powodu pandemii koronawirusa, cała trasa została przełożona. Okazuje się, że mimo przełożenia koncertów, nie zobaczymy zespołu w naszym kraju.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz