Dominik Pajewski

05.12.2019 (12:23)

Baby Yoda zostanie 'Człowiekiem roku' TIME? Fani stworzyli petycjęBaby Yoda podbija serca fanów Star Wars na całym świecie, stając się prawdziwym hitem, również wśród osób, które nie były nigdy fanami gwiezdnej sagi. Tym razem fani małego stworka, postanowili stworzyć petycję o przyznanie Baby Yodzie tytułu 'Człowieka roku'.

Baby Yoda to postać, która ukradła cały serial 'The Mandalorian' i spokojnie można stwierdzić, że mamy do czynienia z postacią hitową. Eksperci od marketingu przewidują, że zabawki związane z Baby Yodą będą hitem sprzedaży, zaś naukowcy wyjaśnili już, dlaczego uroczy stworek tak bardzo opanował świadomość odbiorców. Co ciekawe, szaleństwo nie maleje, bo teraz fani stworzyli petycję, o to by Baby Yoda został 'Człowiekiem Roku'.
 

Baby Yoda - MEMY. Oto najlepsze obrazki z najsłodszym bohaterem w historii Star Wars


Baby Yoda zostanie 'Człowiekiem roku' TIME? Fani stworzyli petycję

Według fanów, którzy stworzyli petycję, postać Baby Yody jest w stanie pogodzić ludzi. Oczywiście, nie można odmówić postaci ogromnego uroku, jednak czy tytuł 'Człowieka Roku', to nie za wiele? Jak piszą założyciele petycji:

Baby Yoda to najlepsze, co kiedykolwiek przydarzyło się ludzkości. Czas pogodzić się z tym faktem.

Obecnie, pod petycją podpisało się ponad 2000 osób, jednak liczba ciągle rośnie, tak samo jak popularność Baby Yody.

POWSTAŁ DOKUMENT O QUENTINIE TARANTINO! ZOBACZCIE ZWIASTUN PRODUKCJI


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Papa Roach i Hollywood Undead w Poznaniu - wygraj bilety w Esce ROCK!

  2020-02-28
  Papa Roach to jeden z najważniejszych amerykańskich zespołów rockowych. Powstał w 1993 roku w Kalifornii. Hollywood Undead to rapcore’owy zespół pochodzący z Los Angeles. Ich debiutancki album ukazał się w 2009 roku, a zespół szybko zdobył sporą rzeszę fanów. Obie ekipy wystąpią w Poznaniu, a na antenie Eski ROCK będzie można zdobyć wejściówki na te koncerty.
 • Artur Rojek tańczy w nowym teledysku

  2020-02-28
  “Bez końca”, drugi singiel z nadchodzącego albumu artysty zatytułowanego „Kundel” dostępny jest już w serwisach streamingowych. Utworowi towarzyszy nietypowy teledysk, w którym Artur Rojek tańczy!
 • Na nowym albumie AC/DC pojawi sie Malcolm Young. Jak to możliwe?

  2020-02-28
  Nowy album AC/DC jest owiany tajemnicą, jednak wiadomo, że powstaje. Okazuje się, że na krążku prawdopodobnie usłyszymy zmarłego Malcolma Younga!
 • Wiadra z Castoramy za darmo. Ludzie dosłownie się na nie rzucili

  2020-02-28
  Każdy szuka okazjonalnych promocji, dzięki którym będzie mógł zaoszczędzić kilka złotych. Niestety, czasami hasło ,,za darmo'' jest dużym błędem, o czym świadczyć mogą darmowe wiadra w Castoramie.
 • Behemoth jest nominowany w tej samej kategorii co Rammstein i Slipknot

  2020-02-28
  Behemoth od wielu lat podbija zagraniczne sceny, a od jakiegoś czasu grupa jest także gwiazdą dużych festiwali.Teraz zespół Nergala jest nominowany w tej samej kategorii co Rammstein i Slipknot. Chodzi oczywiście o najlepszy performance.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz