Dominik Pajewski

27.03.2020 (13:48)

Artystyczna Izba Przyjęć SP Records - szczegóły specjalnego projektuWytwórnia SP Records wystartowała z nowym projektem, który skierowany jest do wszystkich, którzy siedzą w domach.

Artystyczna Izba Przyjęć to projekt wytwórni SP Records, będący wirtualnym miejscem spotkań. W transmisjach na żywo zaprezentują się artyści związani z tą wytwórnią i nie tylko. Transmisje odbywać się będą na facebookowej stronie SP Records oraz na kanele wytwórni w serwisie YouTube.

W SIECI POJAWIŁY SIĘ PRZERÓBKI OKŁADEK PŁYT, KTÓRE POKAZUJĄ, ŻE TRZEBA ZACHOWAĆ ODPOWIEDNIĄ ODLEGŁOŚĆ [FOTO]


Jak pisze wytwórnia:

W tym trudnym czasie chcielibyśmy zaproponować Wam, byśmy przeszli przez to wspólnie - czytamy w zapowiedzi wytwórni. - Brakuje Wam zapewne, nam także, koncertów, spotkań, życia z muzyką w tle. Oferujemy Wam więc namiastkę tych emocji, ale prosto z serca od nas i od naszych Artystów.

W programie, aktualizowanym na bieżąco, znajdą się koncerty online, wywiady, spotkania z Artystami, w trakcie których będą odpowiadać na pytania fanów. Jako pierwszy wystąpi Kuba Sienkiewicz - lider formacji Elektryczne Gitary, ale także praktykujący lekarz. Zaprezentuje niepublikowane jeszcze utwory z najnowszej płyty Elektrycznych Gitar, a także będzie odpowiadał na pytania fanów.

Kolejni Artyści w kolejnych dniach. Wpadajcie po recepty lub porady na żywo!

NINE INCH NAILS NIESPODZIEWANIE WYDALI DWIE PŁYTY! GDZIE ICH POSŁUCHAĆ?


 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-29
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Koncerty w czasie pandemii: trwają prace nad kombinezonem jak z Cyberpunka 2077

  2020-05-29
  W czasie pandemii koronawirusa, duże koncerty są praktycznie niemożliwe do zrealizowania. Pojawiają się jednak mniejsze wydarzenia w Europie i w odpowiedzi na to, planowane jest stworzenie specjalnego kombinezonu, który miałby ułatwić przebywanie na koncertach ulubionych artystów.
 • #DźwigamKulturę - wsparcie osób technicznych pracujących przy produkcji koncertów

  2020-05-29
  #DźwigamKulturę to zbiórka dla ważnych, ale często niedocenianych i niewidocznych ludzi podczas koncertów, którzy zostali w tym momencie bez możliwości wykonywania swojego zawodu. Więcej szczegółów na EskaROCK.pl.
 • Chcieli zostać Spider-Manami i dali się ukąsić czarnej wdowie!

  2020-05-29
  Fani Spider-Mana są praktycznie na całym świecie i jak widać, niektórzy za bardzo biorą do siebie to, co pokazywany było w komiksach. Trzech chłopców, bardzo chciało być jak człowiek pająk, dlatego dali ukąsić czarnej wdowie, myśląc, że dzięki temu zyskają supermoce.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz