Dominik Pajewski

10.01.2020 (11:15)

Artur Rojek - Sportowe życie: artysta powraca z nowym singlem! [WIDEO]Po kilku latach ciszy, Artur Rojek powraca z nowym singlem! Do sieci trafił utwór pod tytułem 'Sportowe życie'.

Artur Rojek zachwycił solową płyta 'Składam się z ciągłych powtórzeń', która promowały single 'Beksa' oraz 'Syreny', jednak tryb wydawniczy artysty jest dość nieregularny. Nie ma co liczyć na nową płytę raz do roku, tym bardziej, że Artur Rojek zajęty jest mocno Off Festivalem, którego jest dyrektorem artystyczny. Teraz wokalista powraca z nowym singlem, którego tytuł to 'Sportowe życie'.

BOCHENEK RHAPSODY - OTO NAJBARDZIEJ ROCKOWY CHLEB W POLSCE. GDZIE GO KUPIĆ?


Artur Rojek - Sportowe życie: artysta powraca z nowym singlem! [WIDEO]

O nowym wydawnictwie Artura Rojka nie wiemy za wiele, jednak singiel 'Sportowe życie' zapowiada bardzo ciekawe wydawnictwo, którego brzmienie z pewnością było długo dopracowywane. Album 'Kundel' będzie promowany ogromną trasą koncertową, która jest praktycznie w całości wyprzedana. Warto pośpieszyć się z zakupem biletów. Posłuchajcie numeru 'Sportowe życie':PATTI SMITH NAPISAŁA POEMAT DLA GRETY THUNBERG

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz