Dominik Pajewski

02.04.2020 (15:23)

Arnold Schwarzenegger zachęca do zostania w domu i publikuje specjalny plan treningowyJeżeli narzekacie, że przez pandemię i siedzenie w domu stracicie formę, to Arnie ma dla was kilka prostych rad, które warto wykorzystać. W końcu to sam Terminator, a on wie najlepiej jak zadbać o formę

W czasie pandemii koronawirusa, wszyscy jesteśmy uziemieni i nie ma mowy o wyjściu na spacer, a tym bardziej o treningu. Wie o tym Arnold Schwarzenegger, który postanowił wesprzeć wszystkich dobrym słowem, a przy okazji pokazać, jak można trenować w czasie kwarantanny.

GWARANCJE DE MINIMIS NA LEPSZYCH WARUNKACH

Arnold Schwarzenegger zachęca do zostania w domu i publikuje specjalny plan treningowy

Arnie stosuje się do zaleceń i przebywa w domu, czasami w jacuzzi, paląc cygaro, a innym razem dokarmiając swoje zwierzaki.

Jednak, Arnie wie, że w takim czasie ważny jest także trening, który trzeba zrobić, mimo tego co się dzieje na świecie. Wiadomo, z domu nie wyjdziemy, siłownie zamknięte, także pozostają nam cztery ściany. Da się to zrobić, dzięki kultowemu już planowi treningowemu Arnolda. 50 powtórzeń, które można podzielić na kilka serii. Wszystko zostało wyjaśnione na Instagramie. Nie pozostaje nic innego jak, wziąć się do roboty!
 

KINGS OF LEON UDOSTĘPNILI NUMER O KWARANTANNIE [WIDEO]


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-29
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Koncerty w czasie pandemii: trwają prace nad kombinezonem jak z Cyberpunka 2077

  2020-05-29
  W czasie pandemii koronawirusa, duże koncerty są praktycznie niemożliwe do zrealizowania. Pojawiają się jednak mniejsze wydarzenia w Europie i w odpowiedzi na to, planowane jest stworzenie specjalnego kombinezonu, który miałby ułatwić przebywanie na koncertach ulubionych artystów.
 • #DźwigamKulturę - wsparcie osób technicznych pracujących przy produkcji koncertów

  2020-05-29
  #DźwigamKulturę to zbiórka dla ważnych, ale często niedocenianych i niewidocznych ludzi podczas koncertów, którzy zostali w tym momencie bez możliwości wykonywania swojego zawodu. Więcej szczegółów na EskaROCK.pl.
 • Chcieli zostać Spider-Manami i dali się ukąsić czarnej wdowie!

  2020-05-29
  Fani Spider-Mana są praktycznie na całym świecie i jak widać, niektórzy za bardzo biorą do siebie to, co pokazywany było w komiksach. Trzech chłopców, bardzo chciało być jak człowiek pająk, dlatego dali ukąsić czarnej wdowie, myśląc, że dzięki temu zyskają supermoce.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz