Dominik Pajewski

12.12.2019 (16:04)

Arnold Schwarzenegger jako Brudny Harry. Dzięki technologii, możemy zobaczyć jakby aktor wypadł w tej roliZastanawialiście się, co by było gdyby Arnold Schwarzenegger zagrał Brudnego Harry'ego zamiast Clinta Eastwooda? Dzięki technologii deepfake, pokazano, co by było gdyby gwiazdor kina akcji, był słynnym filmowym policjantem.

Technologia deepfake staje się coraz bardziej popularna, pokazując niektóre filmy w nowych odsłonach, z zupełnie innymi aktorami. Tym razem, postanowiono pójść o krok dalej, przedstawiając to, jak wypadłby Arnold Schwarzenegger, gdyby grał słynnego Brudnego Harry'ego. Czy pasowałby do roli, tak dobrze jak wpasował się w tedy Clint Eastwood?
 

SYSTEM OF A DOWN WYDA NIEPUBLIKOWANE UTWORY? SERJ TANKIAN JEST NA TAK


Arnold Schwarzenegger jako Brudny Harry. Dzięki technologii, możemy zobaczyć jakby aktor wypadł w tej roli

Dzięki dynamicznie rozwijającej się technologii deepfake, możemy zobaczyć, jak wyglądałby Arnold Schwarzenegger w roli Brudnego Harry'ego. Co najlepsze, podłożono również głos, dzięki czemu możemy jeszcze bardziej poczuć to, jakby wyglądał Arnold w wersji Harry'ego Callahana. Wiadomo, akcent Arniego jest nie do podobienia.


NERGAL UJAWNIŁ, ŻE AC/DC WYDADZĄ NOWĄ PŁYTĘ Z BRIANEM JOHNSONEM

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz