Krzysztof Zawistowski

04.03.2014 (13:46)

Agnieszka Chylińska - Kiedy Przyjdziesz Do Mnie. Będzie powrót do rockowych brzmień? Posłuchaj największych przebojów Chylińskiej! [VIDEO]Agnieszka Chylińska - Kiedy Przyjdziesz Do Mnie to nowy singiel wokalistki, który będzie miał swoją premierę 05.03.2014. Czy po 5 latach Agnieszka powróci do rockowych brzmień? W oczekiwaniu na nowy - mamy nadzieję, że rockowy - album prezentujemy listę największych przebojów Chylińskiej.

Już jutro, 05.03.2014 premiera nowego singla Agnieszki Chylińskiej - Kiedy Przyjdziesz Do Mnie. To będzie pierwsza nowa piosenka od premiery kontrowersyjnego, platynowego albumu Modern Rocking w 2009 roku. W internecie rozpoczęła się dyskusja na temat - Jak brzmieć będzie nowa Chylińska? Czy nagra rockowy album?. Zdania są podzielone. My jednak mamy nadzieję, że płyta z muzyką popowo-dance'ową to był jednorazowy eksperyment i Agnieszka Chylińska powróci z rasowym, gitarowym graniem jak za czasów O.N.A. lub w romansującym z gotyckim rockiem i heavy metalem stylu znanym z płyty Winna.

>>> Rockowe koncerty 2014: Rockowy rozkład jazdy <<< 

W oczekiwaniu na nowy singiel i nową płytę Agnieszki Chylińskiej prezentujemy zestawienie jej najlepszych numerów i największych przebojów. Sami posłuchajcie - ona jest po prostu stworzona do rockowych brzmień. Kto z Was nie chciałby znowu posłuchać jak Agnieszka Chylińska śpiewa numery w stylu najlepszych kawałków O.N.A. takich jak: Kiedy Powiem Sobie Dość, Drzwi, Znalazłam, Najtrudniej, Niekochana, Jedziesz, Jedziesz, czy nagranego pod szyldem Chylińska Winna. Charakterystyczny mocny wokal i image Chylińskiej, rockowe i grunge'owe riffy, tatuaże, niepowtarzalny styl gry Skawińskiego, rockowe solówki, dojrzałe, nieco depresyjne teksty - takie właśnie było O.N.A. Wybierzcie się z Eska ROCK.pl w podróż do złotych czasów polskiego rocka, kiedy nagrywano TAKIE albumy jak Bzzzzz, a rockowe płyty sprzedawały się lepiej niż bilety na koncert Justina Biebera.

>>> Agnieszka Chylińska - Kiedy Przyjdziesz Do Mnie - nowy singiel <<<

O.N.A. - DrzwiO.N.A. - Kiedy Powiem Sobie DośćO.N.A. - NajtrudniejO.N.A. - To naprawdę już koniecO.N.A. - NiekochanaO.N.A. - Jedziesz, JedzieszO.N.A. - Jestem SilnaO.N.A. - ZnalazłamO.N.A. - Nie Chcę Dawać Tego Co Najlepsze
Chylińska - Winna

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Brian Johnson powiedział, co mu się nie podoba w AC/DC

  2020-10-22
  W AC/DC jest raczej pełen spokój i zrozumienia, a wszelkie możliwe niesnaski zniknęły. Jest jednak pewna rzeczy, która mocno wkurza Briana Johnsona.
 • Co tam w środku gra? Happysad - Live Pol'and'Rock Festival 2019 (UNBOXING)

  2020-10-22
  Zespół Happysad, to już absolutna klasyka na polskiej scenie rockowej. Grupa grała wielokrotnie na Pol'and'Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock), jednak tak mocnego i efektownego koncertu nie było dawno. W cyklu 'Co tam w środku gra', pokażemy wam, jak wydane zostało koncertowe wydawnictwo zespołu, zarejestrowane na Pol'and'Rock 2019.
 • Oto mistrzowie tłumaczenia tytułów. Nie sądziliście, że tak można przetłumaczyć 'Snake Dick'

  2020-10-22
  Jeżeli myśleliście, że kompletnie nietrafione tłumaczenie to 'Wirujący seks', to musimy was uświadomić, że jest jeszcze gorzej. Kogoś mocno poniosła fantazja, gdy wziął się za przetłumaczenie tytułu filmu 'Snake Dick'.
 • Muzycy Anthrax, Mastodon i Korn nagrali cover Faith No More, by wesprzeć ekipy techniczne

  2020-10-22
  Pandemia koronawirusa dotyka mocno branżę eventową, która ma coraz ciężej. Pewne jest to, że nie będzie łatwo się podnieść, dlatego z pomocą przychodzą muzycy, którzy robią różne akcje charytatywne.
 • Czy w filmie o Robercie Brylewskim pojawi się Arek Jakubik? Aktor odpowiedział

  2020-10-22
  Mało jest postaci w świecie polskiej muzyki rockowej, które tak bardzo zasługują na film fabularny. Arkadiusz Jakubik postanowił wziąć na siebie projekt filmu o Robercie Brylewskim i pojawia się pytanie, czy słynny aktor pojawi się w produkcji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz