Dominik Pajewski

12.12.2019 (16:04)

Adam Słodowy nie żyje. Odszedł twórca kultowego programu 'Zrób to sam'Adam Słodowy nie żyje. Prowadzący kultowy program 'Zrób to sam' odszedł, pozostawiając po sobie również serial animowany 'Pomysłowy Dobromir'.

Adam Słodowy to postać kultowa dla pokolenia lat 70. i 80 XX wieku. Słodowy był prowadzącym kultowy program 'Zrób to sam', który spopularyzował majsterkowanie w Polsce. Słodowy był również współtwórcą produkcji: 'Pomysłowy Dobromir' i 'Pomysłowy wnuczek', a także filmów 'Śrubokręt i spółka' oraz 'Dziura w ścianie'.

WOKALISTKA ROXETTE NIE ŻYJE! PRZYCZNA ŚMIERCI MARIE FREDRIKSSON


Adam Słodowy nie żyje. Odszedł legendarny majsterkowicz

O śmierci Adama Słodowego dowiedzieliśmy się 11 grudnia, jak przekazała żona Adama Słodowego, pani Bożena Słodowa dla RMF FM:

Mąż równo tydzień temu obchodził 96. urodziny i zaraz po tym trafił do szpitala. Niestety, wczoraj wieczorem zmarł.


Jak podkreśliła pani Bożena, problemy zdrowotne Adama Słodowego zaczęły się od udaru, który przeszedł 4 lata temu. Jak podkreśla wdowa: Gdyby nie to, dożyłby setki. Cieszę się, że dane mi było przeżyć z nim pół wieku.

Sztandarowym powiedzeniem Adama Słodowego było: 

Nie ma ludzi zdolnych i niezdolnych. Są ludzie cierpliwi i niecierpliwi

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • T-raperzy znad Wisły wrócili w reklamie! Zaskakująca kampania

  2020-01-22
  Takiego powrotu raczej nikt się nie spodziewał, jednak taki widok wywołuje uśmiech na twarzy. T-raperzy znad Wisły wrócili i edukują w temacie smogu.
 • 8-latek, sprzedając koale z plasteliny, zarobił 250 tysięcy dolarów

  2020-01-22
  Pożary, które spustoszyły Australię, były czymś co poruszyło dosłownie cały świat. Każdy starał się wspierać kraj jak się da, a pewien 8-latek postanowił ulepić koale z plasteliny. Okazuje się, że dzięki temu uzbierał 250 tysięcy dolarów!
 • Czego nie możesz wnieść na koncert Slipknota? Lista rzeczy mocno wkurza fanów

  2020-01-22
  Koncerty Slipknota gromadzą ogromne ilości fanów, którzy często przebierają się za członków zespołu i przy okazji przynoszą różne rzeczy pod scenę. Zespół postanowił ustanowić listę rzeczy, których nie można wnosić na koncerty.
 • Pearl Jam udostępnia nowy singiel 'Dance of the Clairvoyants'

  2020-01-22
  Pearl Jam wraca! Nowy singiel „Dance of the Clairvoyants” dostępny jest we wszystkich serwisach cyfrowych.
 • Ozzy Osbourne ujawnił, że zmaga się z chorobą Parkinsona

  2020-01-21
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz