Dominik Pajewski

15.07.2020 (15:07)

AC/DC świętują 40-lecie ''Back in Black''. Pojawi się seria dokumentówAC/DC coraz wyraźniej pokazują, że w ich szeregach wszystko się poukładało. Grupa podobno zarejestrowała nowy album, jednak zanim go wyda, postanowiono uczcić 40-lecie krążka ''Back In Black''.

AC/DC mieli przez pewien czas problem z dogadaniem się między sobą, jednak wszystko zostało naprawione. Według plotek, grupa ma nagrany album z Brianem Johnsonem i wkrótce powinna go wydać. Jakby tego było mało, zespół chce świętować 40-lecie albumu ''Back In Black'', jednak będzie to specjalne świętowanie.

POL'AND'ROCK 2020 ONLINE. KTO WYSTĄPI NA NAJPIĘKNIEJSZEJ DOMÓWCE ŚWIATA? LINE UP


AC/DC - Back In Black: zespół świętuje 40-lecie krążka

25 lipca 2020 roku mini równo 40 lat od premiery krążka ''Back In Black'', który był pierwszym albumem nagranym z Brianem Johnsonem. Płyta ukazała się kilka miesięcy po śmierci Bona Scotta i do dziś uznawana jest za jeden z najlepiej sprzedających się płyt w historii. 

Z tej okazji, zespół publikuje specjalne dokumenty, które mają ukazać proces tworzenia albumu oraz przypomnieć archiwalne nagrania z tras koncertowych. W pierwszym dokumencie, możecie zobaczyć, jak powstawał utwór ''You Shook Me All Night Long'':
  

OZZY OSBOURNE POWRACA DO TELEWIZJI! ARTYSTA POPROWADZI PROGRAM O ZJAWISKACH PARANORMALNYCH

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawski Vüjekväsyl przedstawił czwarty album

  2020-08-05
  Ukazała się czwarta płyta w dyskografii warszawskiej grupy Vüjekväsyl na czele której stoi Tomasz Wasyłyszyn znany jako lider powstałej w 1987 roku nowofalowej Cytadeli.
 • Netflix udostępnia zwiastun i plakat serialu Ratched z Sarah Paulson w roli głównej

  2020-08-05
  Historia twórcy American Horror Story o początkach jednej z najbardziej kultowych postaci światowego kina — siostry Ratched.
 • POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZY

  2020-08-05
  Polski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.
 • Polscy kandydaci do Oscara - kto ma szansę zawalczyć o statuetkę?

  2020-08-05
  Gala Oscarów budzi co roku dużo emocji i również w Polsce pobudza wyobraźnie wielu osób. Poznaliśmy kandydatów z naszego kraju, którzy będą starać się o zdobycie Oscara.
 • Guns N' Roses przekładają trasę koncertową i jak się okazuje, nie wrócą do Warszawy!

  2020-08-05
  Guns N' Roses mieli zagrać w Polsce w 2020 roku, jednak z powodu pandemii koronawirusa, cała trasa została przełożona. Okazuje się, że mimo przełożenia koncertów, nie zobaczymy zespołu w naszym kraju.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz