08.06.2014 (20:30)

Kultowa godzina w poniedziałek: The Rolling Stones, Deep Purple, Morrissey [VIDEO]Kultowa godzina w poniedziałek: został nagrany kawałek Mr. Tambourine Man, wyszedł album legendy rocka, zespołu The Rolling Stones, powiemy też o tym, dlaczego przez jeden dzień nie serwowano mięsa na słynnym festiwalu muzycznym w Belgii.

W 1978 ukazał się album legendy rocka, The Rolling Stones Some Girls. To pierwszy krążek grupy, na którym Ronnie Wood zagrał już jako pełnoprawny członek zespołu. Okładkę tego albumu zaprojektował Peter Corriston.

Organek "Kate Moss" - na żywo w EsceROCK!

Podczas jednego wieczoru w studio nagraniowym w Nowym Jorku w 1964 roku Bob Dylan nagrał kawałek Mr. Tambourine Man. Podczas jednej sesji zatytułowanej Another Side Of Bob Dylan zarejestrowano wtedy aż 14 numerów.

EskaROCK Gracie Co Chcecie - ułóż swoją własną godzinę muzyki!


W 2011 na belgijskim festiwalu Lokerse Festneen, który słynie z kiełbasek z koniny ogłoszono, że przez jeden dzień nie będzie na nim serwowane mięso.  Chodziło o datę 04.06.2011. Właśnie wtedy na Lokerse Festneen zagrał Morrissey, który jest wegetarianinem.NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz