10.06.2014 (10:45)

Organek "Kate Moss" - na żywo w EsceROCK!Debiutancka płyta grupy Organek Głupi miała swoją premierę 12 maja. Z anteny EskiROCK doskonale znacie singiel promujący to wydawnicto, czyli kawałek zatytułowany Kate Moss. Organek już dziś zagra ten numer na żywo w EsceROCK. Poznajcie szczegóły!

Kate Moss i Głupi - Organek, zanim jego debiutancka płyta trafiła do sklepów, promował ją własnie tymi dwoma singlami. Te dwa kawałki, ale nie tylko, będziecie mogli usłyszeć na żywo w EsceROCK już w najbliższy wtorek. Tomasz Organek będzie gościem NRD i Sanatorium!

EskaROCK Gracie Co Chcecie - ułóż swoją własną godzinę muzyki!

Nowa płyta zespołu Organek Głupi to świeże, vintage rockowe brzmienie. Zespół powstał w 2013 roku. Jego założycielem, ale też liderem oraz autorem tekstów i muzyki, jest Tomasz Organek. Oprócz niego zespół tworzą basista Adam Staszewski oraz perkusista Robert Markiewicz. Razem z nimi na scenie pojawia się czasem klawiszowiec Tomasz Lewandowski.

Bilety na Iron Maiden mogą być Twoje. Słuchaj Kultowej Godziny od poniedziałku!

Na płycie Głupi znalazło się jedenaście utworów. Płytę Organka wydała wytwórnia Mystic Production.NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz