09.06.2014 (10:00)

Bilety na Iron Maiden mogą być Twoje. Słuchaj Kultowej Godziny!Koncert Iron Maiden w Polsce już 24.06.2014. Iron Maiden zagra koncert na poznańskim INEA Stadionie. Bilety na ten koncert mogą być Wasze!

Legendy heavy metalu zagrają w Poznaniu 24.06.2014. Iron Maiden będzie supportowane przez genialny rockowy zespół, Slayer! Bilety na koncert Iron Maiden w Polsce trafią do kogoś z Was. Wystarczy, że od dziś będziecie słuchać Kultowej Godziny w EsceROCK!

-------> Konkurs - wygraj bilety na koncert!
<--------

Iron Maiden w Poznaniu zagrają trzeci raz. Dwa poprzednie koncerty odbyły się jeszcze w latach 80 - tych. Dokładnie trzydzieści lat temu zespół grał w poznańskiej Hali Arena w ramach World Slavery Tour. Po tym koncercie członkowie zespołu dokonali historycznego występu na weselu w nieistniejącym już klubie Adria. Ujęcia z poznańskiego wesela znaleźć można w filmie Behind the Iron Curtain, który pojawia się również na DVD Live After Death z 2008 roku.

Rozebrane Kawałki w EsceROCK. Trwa 2 edycja!

Koncert Iron Maiden w Polsce odbędzie się w ramach trasy Maiden England. Trasa rozpoczęła się w 2012 roku w USA, a jej zasięg objął nie tylko Europę, ale również Amerykę Południową. Zespół wystąpił m.in. na legendarnym festiwalu Rock In Rio.

Aby zdobyć bilety na koncert Iron Maiden w Polsce, musicie to dobrze uzasadnić. Wchodźcie na stronę eskarock.pl. Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Iron Maiden w Polsce - sprawdź historyczny dokument z koncertu w 1984!NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz