05.06.2014 (15:15)

EskaROCK: nowa płyta Kasabian od poniedziałku w NRD!Kawałek Eez-Eh Kasabian znacie bardzo dobrze z anteny EskiROCK. Teraz macie szansę posłuchać wszystkich kawałków z nowego krążka grupy! Nowa płyta Kasabian, 48:13, od poniedziałku może być Wasza! Wystarczy, że na stronie eskarock.pl zagłosujecie na swoje ulubione kawałki.

Nowy album Kasabian 48:13 to 13 utworów, które w sumie trwają dokładnie 48 minut i 13 sekund. To właśnie z tego albumy pochodzi kawałek Eez-eh. Kasabian nieźle namieszało nim na rockowej scenie! Album Kasabian 48:13 to piąty krążek w ich karierze. Jest to kontynuacja artystycznych poszukiwań zespołu. Czy udana? Możecie przekonać się sami!

BE.MY "Angel's Romance" to nowa propozycja w NRD!

Wszystkie kawałki na nowej płycie Kasabian 48:13 wyprodukował i napisał gitarzysta i drugi wokalista zespołu, Sergio Pizzorno. „Czułem wewnętrzne przekonanie, że na tym krążku możemy być jeszcze bardziej bezpośredni i szczerzy. Obdzierałem naszą muzykę z warstw, zamiast ją w nie owijać. " - powiedział. Jak się okazuje, dla Sergio Pizzorno trzema najważniejszymi gatunkami muzyki od zawsze były hip hop, muzyka gitarowa późnych lat 60 - tych i elektronika. 

Płytę Kasabian 48:13 promował znany Wam z anteny EskiROCK singiel Eez-eh. Klip do tego numeru wyreżyserował Aitor Throup.

Sara Brylewska "Sztormiak" - zobacz teledysk!

Przypomnijmy, że grupa już 15 czerwca pojawi się w Polsce. Kasabian będą jedną z gwiazd Orange Warsaw Festival 2014.NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz