04.06.2014 (12:03)

NRD: wygraj Meet & Greet z zespołem Fall Out Boy!Dziś wieczorem w NRD możecie zgarnąć ostatnie bilety na koncert Linkin Park w Polsce. To jednak nie wszystko! Mamy także coś dla fanów Fall Out Boy. Ktoś z Was spotka się z zespołem!

Kto nie marzy o tym, żeby twarzą w twarz stanąc z ulubiona kapelą! Jesteście fanami Fall Out Boy? Support Linkin Park jest teraz na wyciągnięcie ręki! W EsceROCK możecie wygrać zaproszenie na Meet & Greet z zespołem!

BE.MY "Angel's Romance" to nowa propozycja w NRD!

Wieczorem w NRD ktoś z Was otrzyma od nas ostatnie, dostępne w EsceROCK, bilety na koncert Linkin Park we Wrocławiu. Fall Out Boy wystąpi przed Linkin Park. Ten amerykański kwartet gra szeroko rozumianą muzykę pop punk/rock. Fall Out Boy powstali w 2001 roku w Wilmette w stanie Illinois. Zespół przestał razem grać w 2009 roku, jednak w 2013 muzycy zapowiedzieli powrót. Przypomnijmy, pierwszy studyjny album zespołu, dzięki któremu udało im się zaistnieć na wielkich scenach - Fall Out Boy’s Evening Out With Your Girlfriend  - ukazał się w styczniu 2003 roku.

Sara Brylewska "Sztormiak" - zobacz teledysk!

Słuchajcie dziś NRD! Bilety na koncert Linkin Park i wejściówka na Meet & Greet z zespołem Fall Out Boy czekają!NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz