29.05.2014 (13:30)

EskaROCK: weekend z The NationalTrouble Will Find Me - The National promuje właśnie swoją szóstą w 14-letniej karierze płytę. The National 09.06.2014 zagrają w Warszawie. Sprawdźcie, o czym z basistą zespołu, Scottem Devendorfem, rozmawiał Michał "Majkel" Cieślik! The National będą gwiazdą weekendu w EsceROCK!

Koncert The National w Polsce już 09.06.2014. Grupa, która promuje swój najnowszy album Trouble Will Film Me zagra w Amfiteatrze w Parku Sowińskiego w Warszawie. The National powstali w 1999 roku w Cincinnati w stanie Ohio. Obecnie mieszkają i pracują w Nowym Jorku.

EskaROCK: wywiad z wokalistą OCN!

The National to wokalista i autor tekstów Matt Berninger oraz dwie pary braci - Aaron i Bryce Dessner i Scott i Bryan Devendorf.

Linkin Park: koszulka z podpisami zespołu może być Twoja!

Michał "Majkel" Cieślik ze Scottem Devendorfem rozmawiał nie tylko o nowej płycie The National Trouble Will Find Me. Basista opowiedzieł mu też między innymi o zaangażowaniu zespołu w politykę, czy o dokumencie muzycznym Mistaken For Strangers, którego autorem jest brat wokalisty The National Matta Berningera.

Przypomnijmy, The National w Polsce zagrają już 09.06.2014. Jako support wystąpi St. Vincent.NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz