27.05.2014 (20:28)

Kultowa godzina w środę: Pink Floyd, Percy Sledge, Depeche Mode [VIDEO]Kultowa godzina w środę: kawałek When A Man Loves A Woman trafił na szczyt amerykańskiej listy magazynu Billboard, wokalista legendy rocka, zespołu Depeche Mode trafił do szpitala po przedawkowaniu narkotyków, powiemy też o albumie Pink Floyd The Dark Side Of The Moon.

W 1966 roku na 1 miejscu amerykańskiej listy przebojów znalazł się kawałek When A Man Loves A Woman. Percy Sledge utrzymał się na nim przez dwa tygodnie. Co ciekawe, tekst tego numeru powstał zupełnie spontanicznie. Muzyk wymyślił go podczas nagrywania!

EskaROCK: wywiad z The Neighbourhood! [VIDEO]

Płyta Pink Floyd The Dark Side Of The Moon w 1973 znalazła się na szczycie zarówno amerykańskiej, jak i brytyjskiej listy przebojów. Żadna inna płyta w historii USA nie utrzymała się na liście dłużej. Album The Dark Side Of The Moon Pink Floyd, z przerwami, spędził na niej 741 tygodni.

Nowa płyta Coldplay "Ghost Stories" do zgarnięcia w NRD!


W 1996 wokalista legendy rocka, zespołu Depeche Mode, Dave Gahan przedawkował narkotyki i został przewieziony do Cedars Sinai Hospital w Los Angeles. Później został aresztowany za posiadanie kokainy i heroiny.NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz