26.05.2014 (17:00)

EskaROCK: wywiad z The Neighbourhood! [VIDEO]



Swoją debiutancką płytą I Love You The Neighbourhood mocno namieszali na indierockowej scenie. Grupa z Los Angeles, w ramach swojej trasy koncertowej po Europie, odwiedziła warszawski klub Basen. Posłuchacie wywiadu, jaki z zespołem The Neighbourhood przeprowadził Michał "Majkel" Cieślik!

The Neighbourhood - formację z Los Angeles tworzą: wokalista Jesse Rutherford, gitarzyści - Jeremy Freedman i Zach Abels, basista Mikey Margott oraz perkusista Bryan Sammis.
The Neighbourhood w ubiegłym roku wydali EP-kę I'm Sorry. Znalazło się na niej 5 utworów,  w tym znany Wam z anteny EskiROCK Sweater Weather, którego oryginalny teledysk doczekał ponad 2 milionów odtworzeń na YouTube. To właśnie dzięki temu kawałkowi o The Neighbourhood zrobiło się głośno.

Nowa płyta Coldplay "Ghost Stories" do zgarnięcia w NRD!


Album The Neighbourhood I Love You za oceanem ukazał się 23.04.2013 roku. W Polsce debiut The NBHD miał miejsce miesiąc później.

NRD: "Cold Night" You Me At Six debiutuje na liście! [VIDEO]

Zobaczcie wywiad, jaki z chłopakami z The Neighbourhood przeprowadził Michał "Majkel" Cieślik! Jesse Rutherford i Zach Abels opowiadają nie tylko o początkach zespołu, ale też między innymi o koncertach i nietypowej fascynacji łyżwiarstwem figurowym!



NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz